Зерновий кави для кавомашини

У вашій родині люблять хороший кави і п’ють його в достатній кількості? Під словом «хороший» мається на увазі каву, приготовану з меленого зерна з чарівним ароматом і насиченим смаком. Якщо так, то рано або пізно встає питання про придбання кавомашини, яка здатна швидко зварити відмінний напій з мінімальною участю людини.

Необхідно уточнити, що йдеться не про класичну кавоварці, де використовується мелену каву, а про агрегаті, який сам перемелює кавові зерна, відміряє потрібну порцію помелу і готує напій. Людина тут бере участь лише в засипання зерна в приймальний відсік і натискання кнопки старт на машині. Отриманий напій практично не відрізняється від кави, приготованої за всіма правилами в турці, але при цьому з суттєвою економією часу.

Який зернової кави вибрати для кавомашини

Придбавши такий диво-апарат, неминуче постає проблема вибору, який зернової кави краще для кавоварки, щоб не розчаруватися у смак улюбленого напою. Справжні поціновувачі кави рекомендують дотримуватися наступних правил:

  • купувати кавові зерна краще всього в спеціалізованих закладах, де навчений персонал найбільш точно проконсультує про те чи іншому сорті кави;
  • вибирати для покупки ті заклади, де можна замовити обсмажування зерен на ваш смак;
  • намагайтеся купувати зернової кави не в упакованому вигляді, а в вагу. У цьому випадку ви можете оцінити зовнішній вигляд зерна, який повинен бути приблизно однакового розміру, без механічних пошкоджень і стороннього сміття;
  • не купуйте сильно маслянисті кавові зерна, щоб уникнути налипання кавовій маси на жорна кофемолки і частин машини;
  • якщо немає можливості придбати зерна в вагу, то купуйте каву, який розфасований в упаковку з клапаном дегазації. Клапан призначений для видалення скупчення вуглекислого газу, який виділяє обсмажену каву при зберіганні. Звертайте увагу на термін зберігання, який не повинен бути більше 18 місяців з дня виробництва.

У продажу найбільш поширені зерна арабіки, дають володіють відмінними смаковими та ароматичними якостями. Якщо ви любитель кави з кислинкою, то сорт арабіка – ваш вибір. Якщо ви хочете підсилити підбадьорливий ефект готової кави, то додайте до арабіці зерна сорти робусти, які містять багато кофеїну, але мають невисокі смакові показники.

Намагайтеся дотримуватися вищенаведені правила при купівлі зернової кави, і ваш улюблений напій завжди буде радувати вас і ваших близьких своїм неповторним смаком.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.