Зелений кава. Протипоказання

Поряд зі своїми корисними властивостями, зелений кава має ряд протипоказань, які потрібно знати тим, хто вирішив вживати цей продукт на постійній основі. Кому варто утриматися від його вживання?

Основні протипоказання у зеленої кави:

  • Зелений кава протипоказаний людям, що страждають глаукомою. Кофеїн, що міститься в несмажених зернах, може збільшити внутрішнє очне тиск, який при глаукомі і так практично весь час підвищений.
  • Гіпертонікам також не варто вживати зелений кава із-за його здатності спровокувати підвищення тиску. У зелених зернах вміст кофеїну вище, ніж в обсмажених.
  • Людям з тривожними розладами вживати зелений кава не рекомендується, тому що кофеїн може їх тільки збільшити.
  • При прийомі заспокійливих засобів зелений кава протипоказаний.
  • При синдромі подразненого кишечника, що проявляється як здуття живота, запор або навпаки – діарея, слід утриматися від вживання зеленої кави. Він здатний лише підсилити неприємні симптоми.
  • Кофеїн володіє неприємним властивістю вимивати кальцій з організму, тому при остеопорозі слід або зовсім відмовитися від зеленої кави, або обмежитися 2 чашками в день, при цьому слід інтенсивно поповнювати запаси кальцію посиленим прийомом спеціальними препаратами.

Також в будь-якому випадку, якщо у вас є якесь хронічне захворювання, слід проконсультуватися з лікарем на предмет протипоказань до зеленого кави.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.