Зелений кава при вагітності. Чи можна вагітним зелений кави

Багатьох жінок в очікуванні малюка цікавить чи можна вагітним зелений кави. Зелений кава під час вагітності не має якихось конкретних протипоказань, оскільки дослідження впливу даного продукту на здоров’я майбутньої мами не дали однозначних результатів. Тому через відсутність гарантій позитивного результату для вагітної жінки рекомендують все ж утриматися від вживання напою з зелених кавових зерен.

Зелений кава при вагітності. Чи можна вагітним зелений кави

Підвищення тиску

Незважаючи на досить велику кількість корисних властивостей, зелений кава має ряд протипоказань, які слід вивчити перед тим, як почати використання цього продукту.

Зелений кава не рекомендується пити при глаукомі, оскільки міститься в цьому напої кофеїн підвищує кров’яний тиск всередині ока. Справа в тому, що при глаукомі внутрішньоочний тиск тримається постійно на одному і тому ж рівні, а при його підвищенні вас можуть чекати вельми неприємні наслідки. Тиск підвищується протягом півгодини після прийому зеленої кави і тримається не менше 1,5 години.

Підвищений тиск. Так як кофеїн підвищує тиск не тільки всередині ока, але і по всьому тілу, гіпертонікам краще утриматися від вживання зеленої кави.

Вплив на ШКТ

Крім підвищення тиску кофеїн іноді впливає на організм, як проносне, особливо, якщо ви п’єте його у великих дозах. Це треба мати на увазі тим, хто має проблеми з кишечником і шлунком, особливо при синдромі подразненого кишечника. Адже СРК страждає приблизно 20% населення, але не усім відомий цей діагноз, оскільки захворювання проявляється у вигляді розлади шлунка, яким супроводжують дискомфорт, біль, діарея, здуття живота, запор. А зелений кава здатна посилити ці симптоми.

Вплив на нервову систему

Не рекомендується зелений кава і тим, у кого є тривожні розлади, оскільки кофеїн посилює тривожність. Також пити цей напій не потрібно, якщо ви приймаєте заспокійливі засоби та антидепресанти. Справа в тому, що дані кошти спрямовані на гальмування нервової системи, тоді як кофеїн надає збудливу дію, що в результаті тільки погіршує стан людини.

Знаючи про всі ці протипоказання слід розуміти, що пити вагітній жінці зелений кава не слід, адже у цей період організм особливо вразливий і піддається постійним змінам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.