Зелений кава – міф чи реальність

Зелений кава в даний час тільки завойовує популярність, тому не завжди зрозуміло чутки про нього міф чи реальність. Це і насправді досить цікавий специфічний напій, що володіє різноманітними властивостями. Особлива увага приділяється його жиросжигающему дії, оскільки проблема схуднення в сучасному світі дуже актуальна.

Зелений кава   міф чи реальність

Перший міф про зелений кава: схуднення

Найбільш популярний зелений кава серед прекрасних дам, так як вони завжди хочуть бути в хорошій формі і часто сидять на дієтах. Однак часто дівчата сприймають зелений кава як панацею, яка без зайвих зусиль дозволить схуднути. Але процес схуднення – це завжди ретельна і важка робота, а справжня користь від зеленої кави буде відчуватися тільки разом з визначеним комплексом заходів, спрямованих на позбавлення від зайвої ваги: здорове харчування і фізичне навантаження.

Другий міф: худнути на зеленому кава – шкідливо для здоров’я

Шкідливість зеленого напою – це дуже популярний міф, який використовують ті, кому схуднути не вдалося. Насправді зелений кава абсолютно нешкідливий і, крім того, він не тільки допомагає виводити з організму зайві кілограми, але і значно знижує кількість жирових відкладень в серцево-судинній системі та інших органах, де відбувається скупчення жиру. До того ж вживання зеленої кави зменшує вміст цукру в крові.

Третій міф: у зеленому кави високий вміст кофеїну

Міф, він і є міф. У зеленому кави, безперечно, є кофеїн, однак його кількість менша, ніж звичному обсмаженому чорному кави. Тому вживання зеленої кави зовсім не те ж саме, що і чорного.

Четвертий міф: велика кількість зеленої кави призводить до летального результату

Чого тільки люди не придумають! Ще ніхто не помер від зеленої кави. Вчені проводили дослідження на предмет шкідливості зеленої кави так досі і не знайшли однозначної відповіді. Звичайно, цей напій має певні побічні ефекти, але вони проявляться тільки при вживанні напою у великих кількостях.

До реальних побічних ефектів після зеленої кави відносять невелику нудоту і головний біль. Може виникнути безсоння, відчуття тривоги і підвищене серцебиття. Щоб уникнути таких негативних наслідків перед вживанням зеленої кави просто зверніться за консультацією до фахівця.

Таким чином, зелений кава дійсно допомагає в схудненні, при цьому не завдає шкоди організму, якщо його пити в невеликих кількостях.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.