Зелений кава – інструкція по застосуванню для схуднення

Зелений кава і відповідна інструкція по застосуванню для схуднення сьогодні дуже активно поширюються, як в мережі Інтернет, так і на прилавках аптек. Однак насамперед слід все таки розібратися чому зелений кава набрав таку популярність і здобув славу природного жиросжигателя.

Зелений кава   інструкція по застосуванню для схуднення

Склад зеленої кави

Зелений кава не є окремим або специфічним сортом кави. Насправді це не що інше, як звичайні кавові зерна, але не пройшли термічну обробку, а особливим способом оброблені і висушені. Ви можете сподіватися, що продукт абсолютно натуральний і гіпотетично безпечний. Склад цього продукту практично нічим не відрізняється від вмісту чорного кава – ті ж «енергетики» танін і кофеїн, які чудово підтримують нервову систему в тонусі і стимулюють мозкову діяльність.

Тут є також така речовина, як хлорогенова кислота, яка під час обсмажування зерен майже повністю виводитися. Ця речовина впливає на зменшення апетиту і бере участь в стимуляції процесів трансформації вживаються з їжею вуглеводів і жирів в енергію. Як ви встигли помітити ні хімічних, ні природних жіросжігателей в даному напої немає. Тому очікувати, що через місяць вживання ви схуднете на 10 кг безглуздо.

Інструкція по застосуванню

Сьогодні велика кількість виробників презентують зелений кава саме в якості засобу для схуднення – ви можете знайти на прилавках продукцію під брендами Лептин, Евалар, Abrecafé, Nescafé, Мансур і т. п.

Спосіб приготування напою за великим рахунком, для всіх однаковий. Ви берете зерна з пачки і перемалываете в кавомолці. Якщо ви плануєте готувати каву в турці, рекомендується робити саме дрібний помел, якщо ж приготування передбачається в гейзері – великий. На одну порцію в 150-200 мл вам буде потрібно 2-3 чайні ложечки меленого продукту.

Зелений кава рекомендується пити за 20 хвилин перед їжею три рази в день. Не можна додавати в напій ні вершки, ні молоко, ні навіть цукор. Якщо смак напою вам сильно не сподобається, значить, організм пручається і не приймає цей продукт, тобто не може використовувати його на користь для себе. Крім того вживати продукт поряд з медикаментозними засобами категорично заборонено, оскільки наслідки можуть бути самими різними й несподіваними.

Зелений каву не можна пити при вагітності, лактації, гіпертонії, хронічні серцево-судинні захворювання і в принципі будь-які порушення серцевого ритму. Не можна пити продукт літнім людям і дітям.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.