Зелений кава – думка лікарів. Лікарі про зелений кави

Зелений кава, на думку лікарів, вважається продуктом, здатним прискорити протікання процесів обміну в людському організмі. Лікарі про зелений кава кажуть, в першу чергу, як про засіб, допомагає в схудненні, за умови, що підтримується дієта і виконуються фізичні навантаження.

Зелений кава   думка лікарів. Лікарі про зелений кави

Експеримент

Коли з’явилася думка про те, що зайва вага від зеленої кави йде безповоротно, продукт потрапив під пильну увагу науковців у 2011 році. Зібрали три групи випробовуваних, протягом 22 тижнів одним давали плацебо, іншим капсули з різних вмістом екстракту зеленого кава, більшою чи меншою його концентрацією. Для чистоти експерименту учасники, 16 з яких страждали від надмірної маси тіла, не знали про те, що саме вони п’ють.

Протягом дослідження вони не змінювали свій звичний спосіб життя в сенсі харчування і фізичної активності. У результаті виявилося, що мінімальну динаміку щодо спалювання жирів показала група учасників споживали плацебо, а найбільшу люди приймають капсули з великим вмістом екстракту зелених кавових зерен. Це показало, що за рахунок свого хімічного складу сирої кави здатний впливати на зниження ваги.

Вплив кави на організм

Вважається, що чорний кави під час обжарювання втрачає більшість корисних компонентів, в тому числі і хлорогенову кислоту, яка присутня в зелених зернах кави, як в з’єднаннях, так і в чистому вигляді. Як встановили вчені, хлорогенова кислота має здатність сповільнювати засвоєння жирів і прискорювати їх розщеплення.

На жаль, дізнатися думку лікарів, засноване на спостереженні за піддослідними з пострадянського простору не можливе, неможливо, просто тому, що такого роду вивчення властивостей необжареных зерен кави не проводилося.

Однак схоже дослідження проводили французькі вчені. За період чотирирічного спостереження за групою людей вживали зелений кави, вони не вивели ніяких відхилень у стані здоров’я. Навіть навпаки, багато хто помічав, що почали відчувати себе бадьоріше, знизився показник вмісту цукру в крові, зменшилася маса тіла і в цілому підвищився життєвий тонус.

Таким чином, можна зробити висновок, що зелена кава і правда володіє певними корисними властивостями для людського організму. Але пам’ятайте, що сьогодні зелений кава продається в різних видах і має різну концентрацію активних речовин. Будьте уважні до того, що купуєте.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.