Зелений кава для схуднення – інструкція

Зелений кава для схуднення має свою інструкцію по застосуванню і певні протипоказання. Слід пам’ятати, що зелена кава насправді не є якимось особливим сортом кави – це ті ж кавові зерна, просто не пройшли термічну обробку, а висушені й оброблені спеціальним чином. Гіпотетично продаваний продукт натуральний і повністю безпечний.

Зелений кава для схуднення – інструкція

Склад

За великим рахунком складу зерен не відрізняється від складу чорної кави – все ті ж танін і кофеїн, що дарують бадьорість, що стимулюють мозкову діяльність і приводять в тонус. Однак тут є хлорогенова кислота, яка під час обжарювання зерен майже повністю розщеплюється. Дана речовина зменшує апетит і стимулює процес перетворення постачаються з їжею вуглеводів і жирів в енергію.

Як бачите, ні хімічних, ні природних жіросжігателей в такому кави не присутній. Тому не чекайте, що через місяць ваша фігура стане ідеальною.

Інструкція

Безліч компаній підносять зелену каву саме як засіб для схуднення – продукція продається під брендами Лептин, Евалар, Abrecafé, Nescafé, Мансур та ін. Спосіб приготування напою в кожному випадку за великим рахунком однаковий. Зерна дістаються з пачки і перемелюють на кавомолці. Якщо будете варити каву в турці, слід робити дрібний помел, якщо плануєте застосовувати гейзер – великий. На одну порцію в 150-200 мл рекомендується 2-3 чайні ложечки меленого зеленої кави.

Пийте зелений кави за 15 хвилин до їжі три рази на день. Не можна в напій додавати вершки, ні цукор, ні молоко. Якщо смак напою вам не подобається, його можна підсолодити справжнім медом. Вживання продукту категорично не можна поєднувати з прийомом фармацевтичних медикаментів. Так як наслідки можуть бути абсолютно непередбачуваними.

Протипоказання

Зелений кави можна пити в період лактації, вагітність, при хронічних серцево-судинних захворюваннях, гіпертонії і взагалі при будь-яких порушеннях серцевого ритму (тахікардія, аритмія, стенокардія і т. д.). Продукт можна використовувати дітям до 16 років і літнім людям.

У список побічних ефектів, які виникають тільки внаслідок зловживання напоєм, належать запаморочення, нудота, розлад шлунку, прискорене серцебиття, зневоднення організму. Якщо у вас виник один з таких симптомів необхідно зменшити дозування зеленої кави до однієї ложки на чашку і пити засіб не більше одного разу на добу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.