Зелена кава для схуднення та як його використовувати

Зелена кава для схуднення та як його використовуватиПровівши дослідження, фахівці виявили, що не обсмажені кавові зерна впливають на людський організм дуже благотворний вплив. Вихідним матеріалом зеленої кави є не обсмажені зерна кави, а свіжі, які, до всього іншого, вважаються відмінними помічниками в боротьбі із зайвими кілограмами.
Яким же чином зелений кава діє на жир? Виявляється, в таких зернах є хлорогенова кислота, яка допомагає затримувати всмоктування вуглеводів в травний тракт, а також уповільнює всмоктування глюкози зі шлунка в кров.

Відомо, що саме швидке всмоктування вуглеводів призводить до відкладення підшкірного жиру. Тому саме хлорогенова кислота, сповільнюючи процес засвоєння вуглеводів, не дозволяє відкладатися цього жиру. Ще більш цікавим є той факт, що при нестачі жирів в їжі, ця кислота сприяє розщепленню вже існуючого підшкірного жиру.
Так як зелений кава все-таки каву, то він має в своєму складі кофеїн, який прискорює метаболізм, що призводить до втрати ваги. Якщо ви щільно поїли, то чашка зеленого кава допоможе не відкластися цієї їжі на вашому тілі. Випиваючи зелений кава після їжі, ви допоможете собі позбутися від зайвих кілограмів.
Звичайно ж, зелений кава не є диво-ліками, але якщо його використовувати в комплексі з правильним харчуванням і спортом, то швидкі і якісні результати гарантовані.

Зміст:

 • Чому ж звичайний кави не має такого ефекту?
 • Вплив хлорогенової кислоти на розщеплення жирів
 • Чим же гарний зелений кава?
 • Відео

Чому ж звичайний кави не має такого ефекту?

У чому ж різниця між знайомим всім звичайним смаженим кави і зеленим кави? У тому, що з недавнього часу знайшли в каві багато корисних речовин, які при смаженні втрачають свої корисні властивості. А ось сирої, зелений кава здатна зберегти в собі багато вітамінів і мінералів.

Всім відомо, що чорний кава містить кофеїн, який сприяє метаболізму, але компонент, що допомагає спалюванню підшкірного жиру, в ньому вже зовсім відсутня. Це відбувається тому, що хлорогенова кислота під час нагрівання розпадається на більш прості елементи. Тому, виходячи з дослідження, видно, що продукт, що пройшов термічну обробку, втрачає всі свої властивості, які є помічниками у втраті зайвої ваги.

Одним з таких напоїв є Cafe Mince, який давно відомий дієтологів. Ця кава ідеально підходить для втрати ваги, і для підтримки тіла у формі.
Цей напій має безліч корисних якостей:

 • є відмінним помічником у спалюванні підшкірного жиру;
 • перешкоджає відкладенню нового жиру;
 • уповільнює процес всмоктування глюкози в кров;
 • прискорює обмін речовин.

Ті, хто спробував Cafe Mince стверджують, що він швидко насичує організм, тим самим не маючи багато калорій. Так як він має в своєму складі кофеїн, здатний підбадьорити, насичує енергією і піднімає настрій.

Зелений або грін кави є ідеальним доповненням до основної дієти або здоровому харчуванню. Також він чудовий помічник у втраті ваги і підійде тим людям, які хочуть завжди залишатися в хорошій формі.
Ще відомо, що для підтримки фігури і тим, хто бореться із зайвою вагою потрібно пити натуральну мелену каву, а ще краще, якщо він не смажений, а зелений.

Зелений кава – це самий корисний напій, який можна пити набагато більше, ніж чорний. Якщо чорний кава дозволяється пити не більше трьох чашок, то зелений у кілька разів більше.

Французькі вчені побачили, що в зеленому кави присутній кофеїн, який сприятливо впливає на стан шкіри і допомагає у втраті ваги. Для всього організму такий напій, навіть якщо його вживати у великих кількостях, несе мінімальний збиток. Як і раніше зазначалося, в зеленому кави є такі речовини, які допомагають розщеплювати жирові клітини. Цей ефект проявляється набагато швидше, ніж після звичайного чорного кава. В три рази швидше побачите результат, ніж після звичайного смаженої кави.
Зелена кава для схуднення та як його використовувати

Вплив хлорогенової кислоти на розщеплення жирів

Дослідники довели, що в зеленому кави міститься приблизно 7 відсотків хлорогенової кислоти, яка і є помічником в спалюванні пошарового жиру і перетворення його в енергію. Якщо ж у додавання до зеленого кава зробити фізичні навантаження, то процес спалювання калорій можна помножити в кілька разів.

Якщо вживати цей напій без будь-яких помічників, які сприяють втраті ваги, то в місяць можна втратити близько 2-3 кілограмів.
Американські дослідники вказують, що завдяки цьому напою, в кишечнику менше поглинається цукор, що і сприяє втраті ваги. Але ці вчення стверджують, що саме хлорогенова кислота, яка в цьому напої, допомагає спалювати жир.

Також як і зелений чай, в порівнянні з чорним чаєм, зелений кава містить набагато більше корисних елементів, що прискорюють обмін речовин.
Сама ж хлорогенова кислота є сильним антиоксидантом, що не тільки допомагає у втраті ваги, але позитивно впливає на стан здоров’я в цілому.
Якщо провести паралель, то хлорогенову кислоту, також мають такі продукти, як:

 • ягоди чорниці;
 • чай;
 • чорнослив;
 • персик;
 • насіння;
 • бамбук.

Дуже цікавий той факт, що сам по собі кофеїн і хлорогенова кислота ніяк не впливають на прискорення обміну речовин і у втраті ваги, але в сукупності мають дуже сильний ефект.
Тільки в 2011 році оприлюднили той факт, що зелена кава позитивно впливає на стан здоров’я і фігури.
Проведено більше тисячі експериментів, які показали такі результати:
— у здорових людей, які були схильні до експериментів, хлорогенова кислота позитивно вплинула на зменшення жирового прошарку.

В Індії в 2012 році був проведений ще один експеримент, в якому брали участь чоловіки і жінки, що мали надмірну вагу понад 16 кг. В результаті такого досвіду за період 6 тижнів кожний з них мав втрати у вазі близько 2-3 кілограм. Доза випитого напою становила десь 350 мл три рази на день. Також побачили, що втрати у вазі були в результаті втрати саме жирового прошарку, а не м’язової маси. Будь-яких відхилень у стані здоров’я у цих людей не виявили.

Але, тільки слід зауважити, що такий результат можливий тільки у зовсім здорових людей, які не мають яких-небудь відхилень. У процесі експерименту тільки у одного чоловіка було виявлено зниження артеріального тиску.
Але, купуючи зелений кава будь-якого виробника, слід уважно читати склад, особливо кількість кофеїну і будь-яких інших стимуляторів. Це важливо, тому що завдяки правильному вибору, можна змінити рівень цукру в крові, а це вирішить проблеми багатьох діабетиків.

Було проведено ще одне клінічне дослідження, яке показало, що прийом 2 г хлорогенової кислоти допомагає збільшити гомоцистеїн у чоловіків і жінок, а це означає, що поліпшить стан серця у цих людей. Але, впливає зелений кава на роботу серця, поки ще не відомо, тому, приймаючи рішення пити такий напій, хворим серцевими захворюваннями, необхідно проконсультуватися з терапевтом.

Зелений кава це ще той метод, до якого вдаються люди з надмірною вагою, що відмовляються вдаватися до дорогих хімічних препаратів, а є прихильниками натуральних продуктів. Ще це непоганий старт людям, що ніяк не можуть «сісти» на дієту або почати правильно харчуватися.
Зелена кава для схуднення та як його використовувати

Чим же гарний зелений кава?

Це напій, який виробляється в процесі обробки свіжих зелених кавових зерен, що не обсмажуються, а використовуються у натуральному вигляді. Ще такої кави містить речовину – хлорогенову кислоту, яка є найсильнішим жіросжігателя. Також цей напій повністю натуральний, без будь-яких хімічних добавок. Цей продукт проводить повну детоксикацію організму, розщеплює жирові клітини і виводить продукти розпаду природним шляхом, без будь-якого втручання.

Існують такі виробники зеленої кави, які на додаток до натуральних зерен кави додають ще й різні трави, що прискорюють процес спалювання жирів. Такими травами є зелений чай, що вважається самим сильним антиоксидантом і інші трави, що дозволяють позбутися до 5 кг в тиждень і це цілком реально.

Що стосується походження зеленого кави, то його батьківщиною вважається провінція Кафа. Ця провінція знаходиться в Ефіопії, хоча багато вважають, що це територія Бразилії.

Що стосується назви кави, то зеленим він називається тому, що не пройшов обробку, тобто обсмажування, а залишився в свіжому вигляді. Ростуть такі зерна на дереві, а смак завареного зеленого кава практично нічим не відрізняється від звичайної кави. Містить хлорогенову кислоту, зелений кава відмінно очищає організм від шлаків і токсинів.

Вживаючи зелений кави, можна швидко і без зайвих зусиль зменшити вміст жиру в організмі, а значить втратити зайві кілограми. Вчені, які виявили, що кофеїн у поєднанні з хлорогеновою кислотою допомагають скинути зайву вагу, стверджують, що потрібно пити саме зелений кава, а якийсь інший. Саме після вживання зеленої кави кілограми підуть набагато швидше. Також в зеленому кави є дубильні речовини з пуриновими алкалоїдами, які допомагають підняти настрій і поліпшують загальний стан людини.
Зелений кава стимулює розумову активність, показаний при болях голови, мігрені, покращує пам’ять і розумову активність.

Ще з таких зерен добувають олію, що активно застосовується в косметології, як відмінний помічник у боротьбі та профілактиці зморшок. Поліпшити стан волосся також допоможе масло зерен зеленої кави. Крім того, масло зеленого кава допоможе прибрати розтяжки на тілі і целюліт. Що стосується медицини, то масло зерен зеленої кави додають в мазі проти опіків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.