Зберігання і вживання зеленої кави

Зберігання і вживання зеленої кави

Зміст:
Як використовувати зелений кава для схуднення
Як зберігати зелений кави

Останнім часом поряд зі звичайним все більшу популярність набирає зелений кави. Він наділений цілим букетом цінних властивостей і якостей. По-суті, це той же кави, тільки не пройшов стадію обжарювання зерен.

Можна вживати зелений кави як в обсмаженому, так і в сирому або несмаженій вигляді. У несмаженій вигляді його можна зустріти в різних екстрактах, добавках і сумішах. Обсмажувати його цілком можливо самостійно в домашніх умовах. Повністю контролюючи процес обжарювання, завжди можна досягти тій мірі, яка вам більше подобається або підходить. Зазвичай це займає 15-20 хвилин. Сковорідка повинна бути розпеченій, необхідно також постійне перемішування до появи червоно-коричневого кольору. Чим довше буде смажитися кави, тим більше в ньому буде кофеїну і аромату. Після смаження потрібно здути лушпиння і дати йому добу постояти. Далі можна вживати зелений кава, як вживати чорний.

Перед тим як його готувати, потрібно спочатку перемолоти в кавомолці, а потім варити будь-яким зручним способів. До речі, варто зауважити, що аромат і його дещо відрізняється від смаку і аромату чорного кава.

Існує кілька варіантів приготування зеленого кави: в кавомашині, під френчпрессе, в гейзері, в турці. Щоб приготувати каву в турці спочатку необхідно дуже дрібно його перемолоти (дані різняться детальніше дивіться тут як молоти зелений кава, примітка адміна). Потім мелену каву додати в гарячу воду, нагріту у турці, дотримуючись пропорції 2-3 чайних ложки кавового порошку на 1 чашку кави. Варити треба на слабкому вогні. Бажано зловити момент перед самим кипінням, зняти з вогню турку і трохи почекати, поки вона не охолоне. Таким чином, на одну чашку кави потрібно 2-3 чайних ложки перемеленого кавового порошку.

Для приготування зелених зерен в гейзері спочатку також потрібно перемолоти зерна кави. На наступному етапі необхідно налити води в нижню ємність гейзера, накривши її зверху фільтром. Потім засипати кавовий порошок в спеціальне заглиблення на фільтрі, ретельно закрутити верхню частину на гейзері і поставити на слабкий вогонь. Як тільки вода почне закипати, готовий кави буде переходити у верхню ємність для води гейзера. Кипіння закінчиться, коли весь кави переллється у верхню ємність. Зняти гейзер з вогню, дати йому трохи охолонути.

Зелений кави грубого помелу краще всього готувати на френчпрессе. Зерна просто заливають окропом, а потім настоюють 15-20 хвилин. Після цього фільтр з поршнем опускають вниз і акуратно поділяють напій і кавову гущу.

Швидко та якісно допоможе вам у приготуванні кави кофемашина. Для цього потрібно просто натиснути кнопку пуску на панелі і засипати зерна у вхідний резервуар. При цьому важливо не забути виставити режим обсягу і фортеці на виході.

Як використовувати зелений кава для схуднення

Для цього необхідно 2-3 невеликих чашки кави в день, але не більше (врахуйте, що зелена кава має протипоказання). Кращий час для вживання через годину після сніданку. Обов’язкова умова – кава має бути без усяких сторонніх домішок і цукру.

Як зберігати зелений кави

Зелений кава універсальний в зберіганні і самий невибагливий. Здатний зберігатися до 5 років. Для збереження аромату і смаку можна зберігати його в холщовом мішку, в скляній банці або загорнутим в папері і фользі. Хорошим варіантом тривалого зберігання в обсмаженому стані зеленої кави буде будь-який посуд з кераміки з щільно закритою кришкою. Головні умови збереження високого смаку і аромату – темрява, герметичність і прохолода. Світло і висока температура відображаються на смак й аромат зеленої кави. У зерен зеленої кави є також властивість вбирати в себе будь-які запахи. Саме тому вкрай важливо герметично закривати і ізолювати від всіх продуктів, що мають запах.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.