Збадьорись! Кава з коньяком

Збадьорись! Кава з коньяком

 • Мелений чорний міцний кава – 6 чайних ложок
 • Вода – 4 чашки (варто додати ще трохи, адже вода википатиме)
 • Французький коньяк – 1 п’ятдесяти миллилитровая чарка (замість коньяку часто використовують віскі, скотч, бренді)
 • Цукор за бажання на ваш смак
 • Сіль – одна щіпка
 • Кава перемолоти за допомогою кавомолки до дрібної консистенції пилу, а потім зварити його в турці (бажано мідної або керамічної), головне щоб кава була міцним. Наприкінці варіння в турку з кавою покласти щіпку солі – так кави вийде набагато більш насиченою.

  Кавові чашечки підігріти, обшпаривши для цього їх окропом, а потім покласти в них цукор (якщо Ви віддаєте перевагу більш солодкий кава). Зверху цукру слід налити чарку коньяку, після чого залити все це звареним кави. Потім каву слід одразу подавати до столу.

  Багато воліють не наливати коньяк відразу в чашечку, а подати його в чарці. Тоді каву і коньяк слід пити маленькими ковточками.

  Ще один спосіб вживання кави з коньяком – так звані «адміральський». Кава і коньяк подаються окремо. Відпивши ковток міцної кави з чашечки, її доповнюють коньяком до країв, і так відбувається після кожного ковтка. Ясна річ, що в кінці кінців чашка буде повністю заповнена коньяком.

  Багато кавові гурмани люблять замість міцного чорного кава додавати коньяк в мокко (кава з молоком), а для любителів екстремальних відчуттів коштує зварити каву замість води повністю на коньяку.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.