Яку каву для схуднення краще

Велику популярність останнім часом набув кава для схуднення за його ефективність і доступність. Існує два види кави – чорний і зелений. Обидва вони здатні сприяти зниженню ваги. Який же з них віддати перевагу? Звичайний чорний кава прискорює обмінні процеси в організмі, має легку сечогінну і послаблюючу дію завдяки цьому він сприяє деякому зниженню ваги і може бути використаний для корекції невеликих жирових відкладень.

Більш виражений жиросжигающие ефект має напій з не обсмажених зерен кави бобів — зелений кава, зберіг хлорогенову кислоту в достатній кількості. Давайте розберемося в чому його секрет і який зелений кава для схуднення краще вибрати?

Яку каву для схуднення краще

Механізм дії зеленої кави

Ефект цього продукту заснований на здатності хлорогенової кислоти, що міститься у великій кількості кавових зернах, не піддавалися термічній обробці, блокувати всмоктування жирів у кишечнику та сприяти їх швидкому розщепленню. Прискорять і посилять дію даного напою регулярні фізичні навантаження та зменшення загальної кількості споживаних калорій.

Правильний вибір

Як же не помилитися з вибором по всьому різноманітті товару, запропонованого на ринку. В першу чергу орієнтуватися на склад. Якісний продукт повинен обов’язково містити екстракт зелених бобів, який і забезпечує спалювання жирів. Бажано відсутність сторонніх добавок, часто властивих продукту низької якості. Необхідно віддавати перевагу перевіреному серйозному виробникові. Добре зарекомендували себе в цій області французькі та американські виробники.

Купувати зелену каву краще через інтернет магазини та аптечну мережу, а ось від покупки у розповсюджувачів краще утриматися, не ризикуйте. Звертайте увагу на ціну. Звичайно, у оригінального продукту вартість буде на порядок вище, ніж у сумнівного. Не варто економити на якості виробу, нормалізація ваги позитивно впливає на ваше здоров’я, а це далеко не найдорожчий помічник у зниженні ваги.

І пам’ятайте про необхідність дотримуватися зазначеної дозування, велика кількість може негативно позначитися на шлунково-кишковому тракті! Правильно застосовуйте даний продукт, будьте фізично активні і результат не змусить себе чекати.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.