Який зелений кави краще для схуднення

Інтернет-магазини і прилавка рясніють різноманітними сортами кави, але який зелений кави краще для схуднення з асортименту від бюджетних варіантів до безмірно дорогих. При виборі напою важливо не загубитися в цьому розмаїтті, щоб вибрати і визначитися, який зелену каву краще.

Який зелений кави краще для схуднення

Зелений кава для схуднення

Для багатьох жінок і чоловіків зелений кава для схуднення став запорукою загального поліпшення самопочуття і набуття бажаної стрункої фігури. Головним секретом популярності даного продукту є наявність хлорогенової кислоти в несмажених кавових зернах, яка відповідає за переробку жиру в енергію. Але для того, щоб цей процес відбувався ефективніше і швидше, слід не просто пити цей напій і відпочивати на диванчику: обов’язково повинні бути щоденні фізичні навантаження у поєднанні з обмеженим вживанням калорійних продуктів. Тоді все спілкування реклами спрацюють і втрата ваги в 1-1,5 кг в день стане реальністю.

Де купити?

Якщо ви перейнялися діяльністю спробувати цей напій, то ви повинні знати, де його придбати. В першу чергу рекомендується купувати в інтернет-магазині, можливо в аптеці, але ні в якому разі не на руках у розповсюджувачів, жодних казок про оригінальність товару вони вам не розповідали.

Разом з великими компаніями, що випускають якісний оригінальний продукт Cafe Mince Green (Франція), Abrecafe, Green Coffee (Америка) – з’явилася велика кількість інших кава для схуднення, типу Капучіно, Диво-26 т багато інших.

Який краще?

У чому відмінність? Звичайно, головною відмінністю є склад: там відсутня екстракт зелених бобів повністю. Але при цьому є в наявності інші добавки, які за чутками сприяють зниженню маси тіла. Само собою, вартість бажаного «жиросжигателя» в порівнянні з фірмовим продуктом набагато нижче. Тому всіх цікавить відповідь на цілком законне запитання: яким з пропонованих напоїв краще віддати перевагу?

Безперечно, оптимальним буде той БАД, в якому міститься натуральний зелений кава і дуже бажано баз добавок. Капучино і Диво ймовірно виявляться смачніше, але навряд чи корисніше.

Остаточне рішення можна приймати тільки коли ви дізнаєтеся вартість продукту. За фірмовий французька або американський товар вам доведеться викласти не менше пари тисяч рублів. А ось аналоги для зниження ваги в два рази дешевше. Однак протипоказань у них теж більше.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.