Який сублімована кава найкращий. Марки сублімованого кави

Розчинна кава, напевно, самий популярний напій в офісах і будинках городян. Ймовірно, кожен задавався питанням: «який сублімована кава найкращий?», адже існує так багато різновидів. Розглянемо, кращі марки сублімованого кави представлені на ринку.

Який сублімована кава найкращий. Марки сублімованого кави

Carte Noire

Виробник кава Carte Noire — ТОВ «Крафт Фудс», Німеччина. Він займає перше місце за якістю, аромату і смаку і друге місце за вартістю: за 100 г 346 руб.

Даний напій вигідно відрізняється за ароматом і смаком, не дивлячись на те, що вони не ідеальні, зате чудово збалансовані. Carte Noire має чисто кавовим ароматом, без сторонніх домішок, та помірно терпким смаком. Тест на розчинність у холодній воді кави пройшов за 1 хвилину, що говорить про гарну розчинність сублімованих частинок.

Moccona

Виробник кави Moccona — ТОВ «Интеркафе», р. Митищі. Це також один із дорогих продуктів: за 100 г 274 руб.

Зовні кави виглядає досить непогано – великі частинки темного кольору. Тому складається відчуття, що це кава темного обсмаження, а значить, має більш міцний і гіркий смак. Однак на упаковці нічого не сказано про сорт кави. Готовий напій Moccona характеризується не надто виразним ароматом і пустим смаком. Кава відчувається зовсім небагато. Гранули розчинились у холодній воді менше ніж за одну хвилину.

Bushido

Виробник кави Bushido — HACO Ltd., Швейцарія. Це найдорожчий сублімована кава, його ціна за 100 м дорівнює 415 руб.

Гранули Bushido досить великі, але менше ніж у Moccona. На упаковці з кавою зазначено, що склад – 100%-ва арабіка, наскільки це відповідає дійсності невідомо. Аромат у готового напою досить «кавовий», а смак при цьому дуже міцний і трохи гіркий. Кава пройшов темну обжарку, тому краще підійде тим, хто любить міцні кавові напої. Холодний тест кави не пройшов, оскільки не розчинився навіть через 3 хвилини, у відповідності з ГОСТом.

Nescafe Gold

Виробник кави Nescafe Gold — ТОВ «Нестле Кубань», Краснодарський край. У порівнянні з усіма іншими з усіма іншими цей самий недорогий кави, його вартість за 100 г 222 руб.

Компанія Нестле чудово попрацювала над ароматом напою – і сухий, і заварену каву пахнуть однаково і по-кавовому, не дивлячись на те, що сорт використовуваних зерен ніде не вказано. Щодо смакових якостей, то вони явно програють по силі аромату. Смак досить слабкий і невиразний, присутня невелика гірчинка. Холодний тест кави пройшов за 2 хвилини.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.