Який самий смачний розчинну каву

Розчинна кава сьогодні є одним з найпопулярніших напоїв, але як розібратися який найсмачніший розчинну каву? Таким питанням задалися природодослідники Uralweb, і щоб з’ясувати відповідь, провели перевірку найбільш популярних марок розчинної кави.

Який самий смачний розчинну каву

Третє місце: Moccona

Цей розчинна кава – один з найдорожчих, так 100 г цього продукту обійдеться приблизно 274 руб. Виробником кави є ТОВ «Интеркафе», р. Митищі. З першого погляду кави виглядає весь непогано: великі темного кольору «камінчики». Можна вирішити, що ця кава пройшов темну просмажування. А, значить, він більш міцний і гіркий. Сорт на упаковці не вказано. Після заварювання кави набуває не надто виразний аромат і при цьому смак абсолютно порожній. Наявність натуральної кави відчувається зовсім трохи. У холодній воді Moccona розчинився менше ніж за хвилину.

Друге місце: Bushido

Солідним цей кави вважається не тільки тому, що він японська, але й ще тому, що він найдорожчий. Проте в дійсності проводитися кави у Швейцарії компанією HACO Ltd. За 100 г продукту ви віддасте 415 руб. Гранули Bushido досить великі, хоч і менше, ніж у Moccona. При цьому на етикетці значиться, що склад кави – 100% арабіка. Наскільки це правдива інформація невідомо. Кава має дуже навіть кавовий аромат, і смак при цьому міцний і навіть гіркуватий. Кава пройшов дуже темну прожарювання, бо цей напій найкраще підійде тим, хто любить міцний смак. У холодній воді кави не розчинився повністю навіть по закінченні 3 хвилин.

Друге місце: Nescafe Gold

Nescafe Gold проводиться в Краснодарському краї компанією ТОВ «Нестле Кубань». 100 г кави коштує 222 руб. Фірма Нестле добре попрацювала над створенням кавового аромату. І сухий, і заварену каву пахнуть однаково кавовим ароматом, однак сорт кави теж ніде не вказано. Щодо смаку – він програє по силі свого аромату. Смак досить невиразний і слабкий, присутня тільки невелика кавова гірчинка. «Холодний тест» Nescafe Gold пройшов за 2 хвилини.

Перше місце: Carte Noire

Carte Noire виробляється в Німеччині компанією ТОВ «Крафт Фудс». За вартістю цей кава стоїть на другому місці після Bushido – за 100 м 346 руб. Carte Noire вигідно відрізняється від попередніх конкурентів своїм ароматом і смаком. І те, і інше виявилися чудово збалансованими: смак помірно терпкий, а кавовий аромат, без будь-яких домішок. «Холодний тест» показав, що кава розчиняється менше, ніж за хвилину.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.