Який найкращий розчинну каву

Розчинна кава користується великою популярністю тому, що він простий у приготуванні. А який найкращий розчинну каву? Як ви розумієте, найкращий – це той, який подобається і підходить вам. Однак якщо розглядати з боку якості, смаку і аромату, можна скласти рейтинг розчинних напоїв різних марок.

Який найкращий розчинну каву

Перше місце

Всім вимогам якості, смаку і аромату найкраще відповідає Bushido. Це японська марка, а сама продукція виготовляється в Швейцарії. Компанія стверджує, що для кави Bushido відбираються тільки кращі сорти кави, які спеціально обробляються для того щоб як можна довше збереглися смак і аромат, навіть у вигляді розчинних гранул. Кава представлена в різноманітних видах, що відрізняються своїми добавками. В Росію кава Bushido поставляється невеликими партіями, зважаючи на його високу вартість.

Друге місце

За своїми ароматичними і смаковими якостями німецький Grandos дещо поступається Bushido. Він також відноситься до елітної товару, який виробляється виключно з натуральних зерен арабіки без харчових добавок та ароматизаторів – тільки натуральна кава. Ціна кава Grandos також досить висока, саме тому частіше поставляється не в супермаркети, а в спеціалізовані магазини.

Третє місце

Третє місце за якістю зайняв південно-корейський розчинну каву Maxim, який теж у рідкісних випадках можна зустріти на полицях супермаркету. Найчастіше він зустрічається на Далекому Сході. Приготований з цього кавового порошку напій, здатний порадувати навіть найдосвідченішого гурмана. Maxim виробляють з натуральних кавових зерен за особливою технологією, в каві знаходиться мінімальну кількість добавок, але навіть не дивлячись на це він має гарний смак і аромат.

Четверте місце

На четвертому місці в рейтингу стоїть кави під маркою UCC. Даний кави виробляється в Японії, він характеризується легкою фруктової ароматом. Разом з тим, смак всіх сортів UCC позбавлений звичної гіркоти розчинної кави, що його кращим вибором для цінителів м’якого і не дуже міцної кави.

П’яте місце

Це місце було віддано знайомої багатьом Carte Noire, який вважається кращим серед масових сортів розчинної кави. Carte Noire – це зовсім не те ж саме, що і Чорна карта – два абсолютно різних виробника. Carte Noire вироблятися в Німеччині з самої якісної арабіки.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.