Який мелену каву найкращий

Мелена кава буває самих різних видів і смаків, тому будь мелену каву найкращий визначати тільки вам. Зорієнтуватися у різноманітті брендів важко, особливо якщо врахувати, що кожен з них пропонує цілу лінійку сортів. Для цього створили рейтинг меленої кави, на який має сенс звернути увагу при виборі нового виду ранкового напою.

Який мелену каву найкращий

Jardin

Самим популярним на сьогоднішній день є мелена кава Jardin. Він представлений цілою серією сортів меленої кави, відрізняються між собою не тільки по аромату і смаку, але і по міцності – виробник застосовує власну п’ятибальну шкалу. Кава Jardin здійснюється тільки з арабіки, відрізняється високою якістю, цілком доступний і вважається хорошим «повсякденним» варіантом.

Camardo

Серед преміум-сортів виділяється також італійська кава Camardo. Дана марка теж представлена цілим рядом кавових сортів, від тих, що призначені для приготування еспресо, до сортів, які використовуються для кави по-турецьки. Цей бренд поставляється на російський ринок досить нетривалий час, але Camardo вже встиг завоювати чимало шанувальників – в першу чергу за рахунок вираженого смаку, теплого, трохи терпкого, яскравого аромату готового напою.

Mauro

Mauro теж проводиться в італійцями і відноситься до марок високого класу. Виробник поставляє купажі власного приготування, призначені, в першу чергу для приготування еспрессо. Ви зможете підібрати щось найбільш оптимальне по своєму смаку серед сортів кави, що продаються під маркою Mauro.

«Живий кави»

Кава, що випускається під цим брендом, представлений цілим спектром кавових сумішей з високоякісної арабіки. «Живий кави» володіє прекрасними характеристиками, за що його і цінують кавові гурмани. Однак купуючи цей мелену каву, звертайте увагу на дату його виробництва – кава має бути свіжим. «Живий кави» стоїть досить чималих грошей, але його висока ціна виправдовується повністю – адже виробник використовує зерна тільки якісної арабіки і власні, досить складні технології їх обжарювання.

Lavazza

Це ще один бренд, який не можна не згадати, говорячи про молотом кави. Це відомий італійський кави, який придбав популярність завдяки своєму вишуканому смаку і тонкого аромату. Його цінують покупці Росії і він по праву вважається одним з найкращих брендів серед меленої кави.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.