Який ефект від зеленої кави – наукове пояснення

Відомо, що в зеленому кави велику кількість корисних речовин, проте ефект від зеленої кави отримує наш організм і наукове пояснення цьому знає не кожен споживач. У зеленому кави є амінокислоти, антиоксиданти, вітаміни, які підвищують мозкову активність і тонус організму.

Який ефект від зеленої кави   наукове пояснення

Ефект хлорогенової кислоти

найважливішим речовиною є хлорогенова кислота, яка в обсмаженому кави відсутній, оскільки руйнується під дією високої температури. Хлорогенова кислота активізує ефективне розщеплення жирів, тому зелений кава рекламується як засіб схуднення. Дана речовина підсилює утилізацію жирів до 47% у порівнянні зі звичайним кави, що допомагає в схудненні всього на 14% зниження ваги в місяць. Однак дійсно одного вживання зеленої кави недостатньо для реального схуднення обов’язково повинна бути фізична навантаження.

Побічні ефекти

Як і інші продукти, зелений кава має певні побічні ефекти. Якщо ви п’єте його в міру і в відповідності з правилами вживання – вам нічого боятися. А от порушення правил, дуже швидко приведе вас до небажаних побічних ефектів. Безумовно, все залежить від стану організму людини на момент вживання продукту.

Зелений кава покаже вам свою погану сторону, якщо ви будете його заварювати в неправильних пропорціях. Приміром, багато бажають досягти якнайшвидшого ефекту схуднення, насипають 5 і більше ложок зеленого кави на 250 мл води. Крім цього, зелений кава не рекомендується пити більше 5 разів на день. Дозування слід розраховувати правильно, тоді ви зможете досягти результату без побічних ефектів.

Натуральний зелений кава може бути шкідливим тоді, коли до нього є протипоказання або він викликає алергію. Перед застосуванням даного продукту рекомендується проконсультуватися з лікарем чи обов’язково вивчити інформацію в інших джерелах.

При вживанні зеленого каву може підвищитися артеріальний тиск і початися головні болі. У зв’язку з цим вважається, що зелений кава здатна викликати розвиток серцево-судинних захворювань, тому його категорично заборонено вживати людям, що страждають артеріальною гіпертонією, ішемічною хворобою та іншими проявами атеросклерозу. Справа в тому, що зелена кава сприяє підвищенню рівня холестерину в крові, а разом з цим і прогресування атеросклерозу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.