Яка кофемашина краще. Найкращі кавомашини

Основною причиною використання кавоварки, є отримання ароматного якісної кави. Якщо ви хочете отримати кращий результат потрібно знати, яка кофемашина краще, щоб придбати кращий апарат. Представимо список і характеристики шести найкращих кавових машин 2013 року.

Яка кофемашина краще. Найкращі кавомашини

Jura-Capresso CoffeeTEAM TS

Шосте місце посіла стильна витончена кавоварка об’ємом на 10 чашок. Вона легко подрібнює цілі кавові зерна, її можна налаштувати на автоматичний процес приготування кави. Машина забезпечена великою кількістю різноманітних функцій, володіє міцною конструкцією. Її ціна коливається від 230 до 280 доларів США.

Cuisinart DGB-500 Grind & Brew

Відмітною перевагою даної кавоварки є простою і швидкою спосіб приготування кави. Цей 12 ємнісний апарат, проводиться з окремої кавомолкою, яку ви можете зняти при бажанні, або закріпити назад. У неї є різні функції управління, який допоможуть вам створити смачний кави, що відповідає його уподобанням. В кавомашині також є 30-ти секундна квас-пауза. Вартість даного пристрою від 60 до 100 доларів.

Jura Impressa XS90 Automatic Coffee Center

На четвертому місці серед кращих кавових машин варто высокопроизводственная кавоварка, володіє всіма необхідними функціями для приготування кави високого класу. Вона забезпечена шістьма параметрами кавомолки, що дає можливість змолоти зерна так, як вам більше подобається, а наявність моніторингу дозволить відслідковувати весь процес приготування. Обсяг дорівнює 12 чашках. Кофемашина дозволяє прготовить капучіно, макіато, латте всього одним натисканням кнопки. Вартість в межах 2200 – 2700 доларів.

Breville BDC600XL YouBrew

Дана теплова кофемашина володіє рядом особливостей, досить містка і забезпечена сучасними функціями. Корпус виконаний з нержавіючої сталі. Система здатна автоматично дозувати необхідну кількість кави і води, паралельно нагріваючи все це до необхідної температури. Вартість: від 240 до 340 доларів.

Breville Barista Express BES860XL

У цій кавомашині чудово поєднуються всі передові технології, які дозволяють повністю контролювати процес приготування кави. Вражаючий зовнішній вигляд і якісна надійна робота не розчарують вас. Вартість: від 600 до 800 доларів.

KRUPS KM7000

Ця кавоварка стоїть на першому місці, як найкраща. Обсяг на 10 кухлів, цифрова настройка, кавомолка конічної форми, що забезпечує ступінь помелу в 5 режимах і безшумна робота. Ціна від 150 до 210 доларів – кращий варіант за співвідношенням ціна-якість.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.