Яка кавоварка краще для дому. Кращі кавоварки для дому

Раніше питань щодо вибору було менше, але після появи кавоварок все змінилося, тому багатьох цікавить, яка кавоварка краще для дому. Сьогодні на ринку представлено кілька типів кавоварок, які відрізняються за принципом приготування кави. Тобто через порцію кави пропускається гарячий пар або вода і на виході виходить порція підбадьорливого смачної кави. Кращі кавоварки для дому – це ті апарати, які відповідають вимоги споживачів і їх потреб.

Яка кавоварка краще для дому. Кращі кавоварки для дому

Яку вибрати кавоварку для дому

В даний час доступні кавоварки п’яти основних типів: чалдові, капсульні, ріжкові, еспрессо-комбайни, автоматичні кавоварки. Однак, однозначної відповіді яка модель кавоварки буде краще не існує. Кожен з видів має свої переваги і недоліки.

Ріжкові кавоварки

Ріжкові характеризуються невисокою цено і простотою конструкції. Разом з тим якість готового напою безпосередньо залежить від того, наскільки добре була трамбована таблетка. Тому в комплекті з цією моделлю рекомендується купувати темпер, без якого процедура підготовки таблетки досить проблематична.

Фортеця кави в першу чергу залежить від ступеня помелу кави. І, зрештою, значною мірою на якість кави впливає матеріал ріжка. При використанні металевого ріжка якість кави буде вище, а промивати і очищати його після приготування кави буде простіше.

Капсульні і чалдові моделі

Достоїнствами капсульних і чалдовых моделей є висока якість одержуваного напою, невисока ціна, простота в експлуатації, відсутність впливу «людського» фактору на приготування напоїв. Таким чином, дуже важко заварити каву неправильно. Тут можна вести облік спожитого напою. Серед недоліків необхідно відзначити відсутність можливості експериментувати з фортецею і смаком напоїв, а також високу собівартість чашки кави.

Еспресо-комбайни привертають увагу досить невисокою ціною, можливістю використання як меленої кави, так зерен, при відсутності додаткових пристосувань. І, звичайно, високою якістю кави. При цьому слід зазначити недоліки, якими характеризуються і еспрессо-комбайни і ріжкові кавоварки. В першу чергу це необхідність промивки ріжка після кожного приготування напою. І залежність якості напою від руки бармена утрамбовывающей мелений кави в ріжок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.