Яка кава краще – розчинний або натуральний

Кава є одним з найбільш вживаних напій в даний час. Але яка кава краще — розчинний або натуральний і чому? Сьогодні на полицях у магазині можна знайти широкий асортимент, як одного, так і другого різних брендів і марок. Незалежно від виду, весь кава є продуктом плодів кавових дерев двох сортів арабіка і робуста.

Яка кава краще   розчинний або натуральний

Переваги натуральної кави

На відміну від зернової і меленої кави розчинний легше підробити. Серед видів зернової кави зустріти підробку дуже складно, але вони теж бувають. Наприклад, до якісних зернам додають камінчики, браковані зерна або зернові культури. На ринку розчинної кавового порошку ймовірність придбати неякісний товар або чисту підробку як вже говорилося, набагато вище.

Нерідко розчинна кава виробляється з зерен дешевої робусти, а не арабіки. Крім того туди додаються цикорій, зернові культури та інші речовини, які не мають прямого відношення до кави. Проте, з першого погляду розпізнати це навряд чи вийде. А на виході виходить продукт, який і кави складно назвати. Це основний недолік розчинних порошків.

У напою, приготованого з натуральної кави, яскравий смак і насичений аромат, на відміну від розчинної. Для того, щоб розчинну каву придбав подібний аромат кави, виробник його додатково ароматизує натуральними або штучними кавовими маслами. У нерозчинному кави міститься більше кофеїну, за рахунок чого людина отримує більший заряд бадьорості.

Переваги розчинної кави

До переваг розчинного напою можна віднести швидкість його приготування, що, власне, і визначає його популярність. Крім того, заварити мелену каву в поїздці дещо складніше, хоча можна приготувати каву по-польськи. Також меленої кави властиво швидке вивітрювання аромату, саме тому рекомендують молоти зерна безпосередньо перед приготуванням кави.

Важко стверджувати, що натуральна кава в молотом вигляді або у зернах смачніше розчинної. Просто тому, що смакові переваги у всіх індивідуальні, а про смаки не сперечаються. Багатьом, наприклад, не подобається осад від натуральної кави. Але потрібно зауважити, що смак кави натурального походження сильно відрізняється від розчинної. Він не такий кислий і в ньому майже немає гіркоти.

Як би там не було вибирати все одно вам у відповідності з вашими смаковими уподобаннями.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.