Як з’явилася кавова компанія Tchibo і які сорти кави вона випускає

Як зявилася кавова компанія Tchibo і які сорти кави вона випускає

 

Чібо (Tchibo) – всесвітньо відома компанія, що займається випуском не тільки розчинної кави, але і побутової техніки, речами і багатьом іншим. Крім цього, компанія володіє поруч ресторанів (у Німеччині їх налічується близько 1000) та кавових крамниць. Дата заснування – 1949 рік, Гамбург, двома купцями по прізвища Херц і Чиллинг-Ирьян. З початку кави вони поширювали за допомогою пошти, але вже через 6 років була відкрита крамниця Tchibo, де всім бажаючим дозволялося дегустувати продукт. На сьогоднішній день кавових точок у Німеччині налічується близько 900. Назва «Чібо» складається з двох слів «Чі» – прізвище Чиллинг і «Бо» – бохен, що з німецької перекладається як боби. Така назва пов’язана з тим, що компанія якийсь період займалася доставкою кавових зерен. На початку 70-х років була запроваджена система торгівлі кави «Чібо», завдяки якій, окрім самої компанії її продавали безліч інших організацій від імені «Чібо».

У 1964 році було розпочато будівництво заводу з обсмажування кавових зерен з використанням передових технологій. Завдяки постійному вдосконаленню продажу кави неухильно зростали і становили в середньому за рік 60 000 тонн. До початку 80-х років на ринок був представлений новий сорт кави Sana без вмісту кофеїну. Також в цих одах з’явилося ще 2 марки кави – Privat Kaffee і Picco. З кінця 80-х років і по сьогоднішній день компанія Tchibo стрімко розширила свої горизонти і є однією з провідних організацій на ринку. Загальна кількість співробітників, що працюють на «Чібо» перевищує позначку в 10 000 чоловік, а торгових точок налічується близько 22 000.

Особливості виробництва

Фабрики з виробництва сортів кави «Чібо» знаходяться в Берліні, Гамбурзі, Польщі, Угорщини. Компанія не стоїть на місці, а постійно впроваджує нові технології в обсмажуванні зерен і відкриває фабрики в різних куточках світу. Для обжарювання використовується особлива технологія, іменована «фаст роастед». Для створення розчинної кави також застосовується «хитра» технологія – «фріз драйд», завдяки якій продукт виходить відмінної якості і може вільно конкурувати на ринку зі своїми «братами». На всіх заводах встановлені самі передові автомати з пакування кави, завдяки чому кава здатна довше зберігати свіжість і аромат.

Асортимент

Як зявилася кавова компанія Tchibo і які сорти кави вона випускає

Сьогодні під маркою Tchibo продається широкий асортимент кави високої якості. Розглянемо які сорти випускає компанія на сьогоднішній день:

  • Tchibo Exclusive – виготовляється з добірних сортів кави, зібраних на елітних плантаціях. Напій володіє приємним і насиченим терпким ароматів, є приємний післясмак. Чібо Ексклюзив, що в перекладі означає «винятковий» випускається в 2 видах – розчинний, мелений. Вартість дуже завищена через використання дорогих технологій, тому повсякденне вживання занадто «б’є по гаманцю». Вміст кофеїну становить більше 2%. На ринку Росії по популярності займає третє місце.
  • Tchibo Mild, що в перекладі означає «м’який», відповідно готовий напій має приємний легкий аромат і м’який смак. При виготовленні «Чібо Майлд» використовуються зерна, вироблені на плантаціях високо в горах. Випускається в молотом і розчинному (гранули) видах. Ідеально підходить для тих, хто відчуває проблеми зі здоров’ям.
  • Tchibo Mocea – іменований, як кава з «характером». Володіє приємним смаком і насиченим ароматом. Серед інших марок розчинної кава Чібо Мокка в Росії займав почесні місця. Цінова політика – середній рівень, доступний кожному.
  • Tchibo Family – призначений для всієї родини, проводиться в розчинному вигляді (порошок), досить міцний. Приготовлений напій чудово бадьорить вранці і додає сили на день. Чібо Фемілі сорт для повсякденного вживання.

Відео: Кава Tchibo Gold Selection натуральна розчинна сублімована

«Чібо»: відгуки про каву

Завдяки своїй популярності кави випробували майже в кожному куточку світу. У більшості випадків відгуки носять позитивний характер. Шанувальники марки «Чібо» відзначають велику різноманітність смаків і ароматів. Багатьма було відзначено, що свіжо приготований напій дійсно бадьорить вранці, допомагає розпрощатися зі стресами, піднімає настрій і заряджає позитивом. Хтось із споживачів оцінив оригінальність і висока якість упаковки. Ще одним головним критерієм за яким більшості віддають перевагу цієї марки є цінова доступність. В середньому одна упаковка кави коштує в межах 180 рублів за 250 грам. Споживачі відзначають ідеальне співвідношення якості і ціни. Завжди хочеться купувати продукт високої якості за низьку вартість. Компанія «Чібо» змогло надати таку можливість усім любителям кави. Виходячи з вищесказаного хотілося б відзначити, що «Чібо» – це продукт, наявний на світовому ринку досить тривалий час, за який йому вдалося довести і ще раз підтвердити свою бездоганну якість. Завдяки великому асортименту напою, кожен зможе підібрати для себе свій неповторний і ідеальний смак.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.