Як зробити холодний кави

Холодна кава – це кава, приготовлений звичайним способом, тільки поданий у холодному варіанті. Як зробити холодний кави смачним? Існує кілька рецептів приготування холодної кави.

Звичайний гарячий кави можуть подати охолодженим і додати в стакан 3 кубики льоду. Холодне варення передбачає, що замість того, щоб дати воді закипіти, вчасно зняти його з вогню, тоді вийде передати аромат кави у воді. Для досягнення необхідного ефекту, кави потрібно залити водою на кілька годин, а потім профільтрувати. Це робиться в будь-якому відповідному контейнері, наприклад, такому як фляга мейсона, який являє собою посудину з закручується кришкою, хоча сьогодні вже існую і автомати для холодного кавоваріння.

Як зробити холодний кави

Холодні варіанти кавових напоїв

Досить популярне нині в місцях громадського харчування пропонувати різні напої кава в холодному варіанті. Заморожений мокко і заморожений латте – два найвідоміших прикладу. Для швидкого приготування таких напоїв береться маленька кількість міцної гарячої кави еспрессо, після чого у нього додають цукор і інші кавові «приправи», і врешті вся суміш виливається в чашку з дуже холодним молоком. Такий метод дуже поширений в найбільш зайнятих кафе, де прийнято швидке обслуговування клієнтів.

Методи приготування

В залежності від методу приготування, холодний кави подають вже охолодженим або розведеним необхідною кількістю льоду. Так як в холодній воді цукор не розчиняється, його додають або в саму гарячу основу, або в готовий виріб в якості сиропу. Цукровий сироп готують шляхом змішування соєвого молока, води і цукру в потрібних пропорціях, все це повинно прокипіти, поки розчин не досягне необхідної консистенції в’язкості.

Як це роблять у Німеччині

У Німеччині існує різні типи холодний кави (Eiskaffee). Сама популярна форма – це кава, приготована з молоком, його п’ють подібно австралійському холодного Eiscafe. Його можна замовити в Eisdielen, кафе, де продають морозиво, і в звичайних місцевих кафетеріях. Проте в німецьких супермаркетах ви навряд чи знайдете такий напій.

Широко поширена форма холодної кави в супермаркетах Німеччини – консервована версія, представлена великою кількістю виробників. Консервований холодний кави буває різних марок і з різними ароматами, такими наприклад, як Кава еспресо та Кави з вершками.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.