Як зробити малюнок на каву

Чимало творчих особистостей люблять каву і, безсумнівно, їм буде цікаво, як зробити малюнок на каву, щоб піднести приємний сюрприз близькій людині. Ніхто не залишиться байдужим, а чиєсь серце можливо почне битися сильніше. Мистецтво малювати на каву називається латте-арт.

Як зробити малюнок на каву

Вимоги до кави

Безумовно, для створення шедевра потрібно багато років практики, за які набуваються певні навички. Однак не кожному потрібен шедевр, в більшості можна намалювати щось нескладне, але зате від душі.

Головною умовою є вміння правильно залити в міцну каву молочну пінку. Тут має значення кожна дрібниця, навіть траєкторія вливання пінки, точка виходу і швидкість наливання. Також вам знадобляться якісно приготовлений густий еспресо і, звичайно, добре збита молочна пінка.

Способи малювання

Існує 2 методу нанесення малюнків: за допомогою трафарету і за допомогою зубочистки. Останній варіант складніше. Першим ділом збиваються вершки до утворення густої піни, їх можна підфарбувати, за допомогою шоколаду. Потім їх викладають на каву – тепер хост готовий. Використовуючи шпажку або зубочистку, починайте малювати. Для того, щоб намалювати гілочку і листочки слід вилити вершки зигзагами і провести поперек шпажкою. Ось і готовий малюнок.

Квіточка теж можна віднести до простих малюнків. Для цього в центр каву наливають підфарбовані та білі вершки, потім проводять рівні лінії від краю гуртки до краю в декількох місцях. Отримати сердечко можна, просто провівши лінію від краю до серединці.

Трафарет дозволяє створити більш чіткі і складні малюнки. Виготовити трафарет можна із звичайного картону або ж придбати пластмасові. На каву викладаються вершки або молочна пінка, вибраний трафарет укладається і в його отвір засипають какао або корицею. Таким чином, на білосніжної піни утворюється напис або візерунок. Крім створення гарного малюнка, кориця надає особливий пряний відтінок кавового аромату.

Малюнки також створюють за допомогою різноманітних сиропів, наприклад шоколадного або карамельного.

У дорогих кав’ярнях є також спеціальний принтер, який наносить на каву малюнок. В даному випадку, звичайно, малюнок буде вже набагато складніше і вправнішим.

Хоч малюнки на каві – це недовговічні картини, все одно вони приносять людям радість і свідчать про рівень майстерності людини, заваривающего кави. Сьогодні навіть організовують конкурси з виконання таких малюнків.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.