Як збити молоко для латте

Ви прочитали в рецепті, що потрібно додати в каву піну, але ви не знаєте, як збити молоко для латте? Все дуже просто. Розглянемо кілька способів збивання пінки.

Як збити молоко для латте

Спосіб 1

Щоб створити солодку піну, скористайтесь паровим краном, кофемашини або так званої кавоварки. В пітчер – спеціальний металевий глечик, налийте тепле молоко. Перевірте і підготуйте паровий кран. Щоб це зробити, треба відвести його в сторону і на 2 секунди включити, таким чином, зіллється зібралася вода. Тепер занурте його майже до самого дна в глечик з молоком.

Увімкніть на секунду і відразу вимкніть. Таку коротку подачу слід повторити 2 рази. Далі впевнено і плавно починайте піднімати вгору кінчик паровідвідного крана до межі молока. Саме тут і повинна вийти пінка. Трохи нахиліть глечик і створіть невелику бурю краном.

Вимкніть прилад, як тільки вийде необхідну кількість піни. Пам’ятайте, що весь важливий процес відбувається на краю пітчера. Не завжди молочна пінка виходить стійкою, але після декількох тренувань у вас почне виходити стійка і густа піна, можете в цьому не сумніватися!

Спосіб 2

Якщо у вас немає кавоварки, для створення пінки використовувати міксер молочний, у якого є багато насадок. Для початку трохи підігрійте молоко на плиті або в мікрохвильовій печі. Не кип’ятиться, але гаряче молоко відмінно збивається. Залийте молоко в металеву каструльку (або будь-яку іншу металеву ємність), нахиліть її і занурте міксер з насадкою.

Починайте збивати. Потрібно постійно рухати насадкою у різних напрямках, поки в молоці не почне утворюватися піна. Підберіть режим міксера, з самої низькою амплітудою і високою швидкістю. Спробуйте також різні насадки, поки не знайдете підходящу для отримання молочної пінки найкраще.

Спосіб 3

Ще одним способом збивання пінки для латте є френч-прес. Знову – таки підігрійте молоко, але не кип’ятіть. Налийте тепле молоко у френч-прес. Тепер опускайте плунжер. Починайте збивати молоко, почергово піднімаючи і опускаючи поручень, при цьому не забувайте акуратно притримувати кришечку. Молоко почне пінитися і здуватися. Врахуйте, що якщо перегріти молоко піна не вийде.

Спосіб 4

З молока можна збити піну за допомогою блендера, вінчики або будь-якого іншого подібного пристрою. Але це займає надто багато часу. Злегка нагріву молоко на пару збивайте його швидкими рухами.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.