Як збити молочну піну кави

У деяких рецептах кави (капучіно, макіато, лате…) потрібно збити молоко в пишну піну. Стає актуальним питання – як домогтися пишною молочної піни в домашніх умовах без застосування спеціальної техніки для приготування кави?

Все просто. Вам знадобляться віночок або звичайна скляна банка, і зможете отримати повітряну пінку для кави. Розглянемо способи збивання молочної пінки для приготування капучино.

Використання віночка для приготування молочної піни для кави.

В першу чергу необхідно нагріти молоко. В залежності від того, де ви плануєте його нагрівати, беремо чашку для мікрохвильовки або металеву каструлю для плити. Молоко потрібно взяти з розрахунку половина склянки молока на 1 порцію капучіно.

Гріємо молоко. Якщо нагрів відбувається в мікрохвильовій печі, то гріти потрібно близько 30 секунд при високій потужності або до появи пари над молоком. Тут треба зауважити, що в різних мікрохвильових печах, час нагріву може бути різним. Головне нагріти до того стану, коли з’явився пар, але бульбашки в молоці при цьому не утворюються. На плиті нагрівання виробляти на середньому вогні до появи пари.

Після цього помістити віночок у посуд з нагрітим молоком і крутити ручкою між долонями, поки не отримаєте потрібний обсяг молочної піни.

Використання банки для приготування молочної піни для кави.

Налити ½ склянки молока в банку і щільно закрити кришкою. Зверніть увагу, що молоко не повинно займати більше половини обсягу банки, т. к. потрібно залишити місце для піни.

Банку з щільно закритою кришкою енергійно струшуємо до тих пір, поки молоко не спіниться і збільшиться в об’ємі в 2 рази. Зняти кришку і нагріти молоко в мікрохвильовці до появи пари з молока. При нагріванні піна буде осаживаться до рівня налитого молока.

Що слід знати при приготуванні молочної піни для кави.

Щоб вийшла вишукана, та пишна молочна піна, необхідно використовувати тільки свіже і холодне молоко.

Молоко повинно бути підвищеної жирності. Цільне молоко з високим вмістом жиру дає більш густу стійку і солодку піну.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.