Як вивести пляму від кави. Як відіпрати плями від кави

З чашечки ароматного напою починається ранок, тому спросоння можна посадити на улюблену річ пляма. Не турбуйтеся просто дізнайтеся, як вивести пляму від кави. Плями від кави необхідно видаляти тільки свіжими, тому вивчити інформацію, як відіпрати плями від кави треба заздалегідь. Справа в тому, що з застарілими плямами впорається куди важче, до того ж, вони приймають коричневий або жовтуватий відтінок.

Якщо у вас сталася неприємність, подивіться можна відіпрати плями кави від тієї чи іншої тканини. Найважче, як ви розумієте з білою тканиною, оскільки на ній буде видно навіть саме маленьке плямочка. Проте існує декілька методів, які можна спробувати.

Як вивести пляму від кави. Як відіпрати плями від кави

Перекис водню

У кожному будинку є перекис водню. Вона дозволяє знебарвити пляма на тканини. Для цього потрібно трохи перекису нанести на тканину і залишити до повного зникнення плями. Але краще все-таки попередньо спробувати дію перекису на невеликому шматочку такої ж тканини, щоб уникнути всіляких неприємностей. Якщо ж на білій тканині вийшло досить темна пляма, видалити його можна буде за допомогою суміші нашатирного спирту і водню.

Нашатирний спирт

До речі, нашатирний спирт можна застосовувати не тільки на білій тканині. Він відмінно допомагає виводити кавові плями і з кольорових тканин. Ви можете спробувати зробити суміш з рівних частин гліцерину, нашатирного спирту і води. Отриману масу наносять на пляма від кави, після чого залишають на добу, потім тканину треба випрати в мильній воді. Цю ж суміш використовують для видалення застарілих плям.

Нашатирний спирт прекрасно підходить у випадку, коли кавове пляма необхідно видалить з шовкових або вовняних тканин. Такі тканини очищаються ганчіркою, змоченою в нашатирному спирті до видалення плями. Після цього річ можна буде випрати.

При використанні будь-якого іншого способу видалення плями, не лінуйтеся і виперіть річ у воді з додаванням нашатирного спирту. Завдяки цій процедурі ви видаліть будь-які залишки забруднення з одягу.

Безперечно, набагато безпечніше і простіше віднести річ з плямою від кави в хімчистку, де професіонали видалять його. Але за відсутності коштів на оплату послуг хімчистки, ви можете спробувати будь-який з описаних вище методів і засобів, які, швидше за все, є в наявності в вашому будинку.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.