Як вибрати розчинну каву

Перед тим, як вибрати розчинну каву, слід звернути увагу на те, що в магазинах представлені розчинні кавові напої і безпосередньо розчинну каву. Як ви розумієте, це далеко не те ж саме. Відмінність у всьому: кількість кофеїну, смаку і ціною. У зв’язку з цим виробники пишуть на етикетках «100%-ний розчинна кава» і тільки такий кава дійсно кави, все інше кавові напої, на упаковці яких ніхто не напише про натуральності напою.

Як вибрати розчинну каву

Сорти

Як вибрати розчинну каву, якщо він буває декількох сортів? Найбільш поширений порошковий розчинну каву, він є найдешевшим і в ньому міститься не більше 4% кофеїну. Гранульований кави коштує трохи дорожче і вважається більш смачним. Найдорожчий розчинна кава – кристалічний, в ньому міститься приблизно 3% кофеїну. В останніх двох зберігаються якості натуральної кави у вигляді аромату смажених зерен і присутня легка смакова кислинка.

Якість

Про якість придбаного розчинної кави можна прочитати на етикетці. Будьте уважні і прочитайте все: найменування продукту, експортер та його юридичну адресу, виготовлювач та його юридичну адресу, маса нетто, сорт кави і спосіб приготування, дата упаковки і виготовлення, умови і термін зберігання, інформація про сертифікацію. Все повинно бути описано чітко і зрозуміло.

Тара

Придбати розчинна кава в залізній чи скляній банці – вибирати вам. Кава у склі трохи дорожче, зате ви наочно бачите, за що віддаєте гроші. Залізні банки повинні бути цілими, без плям іржі, вм’ятин і подряпин.

Запах

За запахом кави можна визначити його якість. Він повинен мати приємний характерний запах і повністю размешиваться в чашці, не створюючи грудок і не прилипаючи до ложці.

Якщо ви відчуєте запах сухофруктів, тоді найімовірніше в каву додали недозрілі «черешню», при запаху хліба – кава додали жито чи ячмінь.

Пакетики

Пам’ятайте, що пакетики «3 в 1» — це зазвичай сурогат, замінений цукром і сухим молоком, і геть-чисто позбавлений якості.

Важливо

Ні за яких обставин не змішуйте розчинну каву з алкоголем. Кава по своїй дії є стимулятором алкогольного сп’яніння. Не пропонуйте цей напій маленьким дітям, так як він сильно збуджує нервову систему. А краще всього купуйте натуральна кава — це в рази корисніше!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.