Як вибрати кавоварку для офісу

Протягом дня багато людей люблять випити чашечку кави, тому в офіси купують кавомашини. Але як вибрати кавоварку для офісу, щоб вона готувала і якісний кави, і була економною? Існують важливі критерії вибору кавомашини, такі як: якість і технологія приготування напоїв; надійність і функціональність.

Як вибрати кавоварку для офісу

Якість і технологія приготування напоїв

Переважно кавоварки заправляють зерновим кави та еспресо готується з свіжомелених зерен. Кавомолки бувають з керамічними та металевими жорнами. Кераміка – більш інертний матеріал, і під час помелу не піддається окисленню, що дозволять зберегти натуральний аромат і смак кавового зерна. Керамічна кавомолка видає менше шуму під час роботи.

Температура води 96-98 ° С і тиск 15 бар, які забезпечують бойлер і помпа пристрої, що створюють справжню каву еспресо всього за 25 секунд після натискання кнопки.

Щоб приготувати капучіно застосовується панарелло – трубка, по якій проходить гарячий пар. Для цього під панарелло підставляється чашка з молоком і через кілька секунд ви отримуєте спінене молоко. При наявності цього пристрою можна готувати макіато, латте і капучіно.

Деякі кавоварки забезпечені вбудованим контейнер для молока, тоді процес приготування відбувається автоматично – один дотик до управління і кавова машина сама готує молочну піну і кави в необхідних пропорціях.

Надійність і функціональність

В кавомашині є контейнери для води, зерна і відходів, нагрівальний елемент, відсік для меленої кофеЮ заварювальний механізм, помпа. Знімне пристрій значно полегшується приготування і догляд, оскільки механізм потрібно просто зняти і промити під водою, що набагато легше і простіше, ніж запускати програму самоочищення машини.

Управління буває електронних і механічних. Перший варіант передбачає відображення на дисплеї всіх процесів роботи кавомашини і можливість налаштування програмування.

Наявність підставки для чашки з підігрівом дає можливість надовго зберегти пінку і аромат кави в гарячій посудині.

Якщо кавова машина забезпечена системою діагностики несправностей – ви зможете вчасно запобігти поломку апарат. Надійність кавоварки гарантується багаторічним досвідом виробника, тому вибираючи техніку, рекомендується віддати перевагу фірмі, що спеціалізується саме на виготовленні кавового обладнання і кавоварок.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.