Як вибрати кавоварку для дому

Перед тим, як вибрати кавоварку для дому для початку потрібно розібратися в типах цього пристрою, інакше ви можете втратити гроші і придбати апарат не відповідає вашим вимогам. Розглянемо чотири основних типи кавоварок, які сьогодні представлені на ринку.

Як вибрати кавоварку для дому

Ріжкові кавоварки

Даний тип пристрою найпоширеніший і доступний. Ця кавова машина за один раз може приготувати 2 чашки еспрессо. Мелену каву засипають у спеціальний резервуар у вигляді ріжка. Електричний елемент нагріває воду і пар від неї проходить через наповнений резервуар, а на виході виходить чашка ароматної кави.

Якщо кавова машина забезпечена спеціальною насадкою можна отримати не тільки еспресо, але і капучіно. Ціна кавоварки невисока і часто залежить від матеріалів. Якість приготування напою безпосередньо залежить від уміння правильно утрамбувати в ріжку кавовий порошок. Кавомашини забезпечені спеціальною автоматикою захищає апарат від перегріву і забудькуватості, якщо ви не залили в резервуар воду.

Об’єднані кавомашини

Ці машини для приготування кави кілька «розумніші» попередніх. У ній поєднані функції помелу кави і його приготування. Це пристрій набагато зручніше і не вимагає особливої участі людини, що робить їх більш зручними в застосуванні, а значить і актуальніше для користувачів. У цій кавомашині теж є ріжок, в якому необхідно вручну трамбувати кави.

Автоматична кофемашина

Це найбільш популярний варіант. Вони не вимагають особливої уваги. Вам потрібно просто завантажити необхідні інгредієнти і через хвилину ви отримаєте відмінну каву. До речі кавоварки витрачають на весь цикл приготування напою від 25 до 60 секунд, що дуже важливо для тих, у кого весь час не вистачає часу.

Ціна цього пристрою значно вище попередніх, що повністю виправдовується її можливостями. Сучасні автоматичні машини для приготування кави забезпечують дисплеєм, настроювання якого дає можливість підібрати якість і смак напою у відповідності з вашими вподобаннями.

Кавомашини вбудованого типу

Найчастіше ці апарати брендові, адже тут все від дизайну і до програм управління характеризується високою якістю і широкими можливостями кавомашини. Ціна, як ви розумієте, досить висока, тому у вас повинні бути серйозні наміри і причини оплатити це диво.

Таким чином, якщо ви визначтеся з сумою, яку ви готові заплатити за зручність і вимогами, що пред’являються до кавомашині , ви легко зрозумієте, що потрібно саме вам.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.