Як вибрати капсульну кавоварку

Найчастіше набувають кавоварки саме капсульного типу, адже вони відмінно підійдуть для використання як в офісі, так і в будинку. При цьому завжди постає питання: як вибрати капсульну кавоварку? Головною її відмінністю є максимальне збереження унікального смаку і аромату справжньої кави. При цьому сам пристрій характеризується практичністю, гігієнічністю і простий у використанні. Вам не доведеться замислюватися про кількість і температурі води, оскільки кавова машина зробить цю роботу замість вас.

Як вибрати капсульну кавоварку

Вибір кавоварки

Для початку дайте відповідь на такі питання:

  • скільки людина буде використовувати кавоварку?
  • яку каву ви плануєте готувати?
  • де буде застосовуватися техніка?

Нерідко капсульні кофемашини набувають для офісу, де планується готувати не тільки каву, але й інші напої. Для застосування в домашніх умовах придбання даної побутової техніки теж прийнятна, особливо якщо в ній можна приготувати каву декількох видів.

Якщо ж ви будете готувати 1-2 чашки кави в день, можна придбати невелику кавоварку. Техніку для офісу слід вибирати з можливістю приготування більшої кількості цього ароматного напою.

Коли ви відповісте на ці питання, можна приблизно визначити, яка кавова машина вам потрібна. Для вибору моделі необхідно звернути увагу на інші параметри кавоварок капсульного типу.

Потужність

Потужність апарат вказує на швидкість роботи. Відомо, що чим швидше готується кава, тим він смачніший і довше зберігає свій аромат. До того ж економиться час. Тому, якщо ви дорожите часом і прагнете оперативно готувати каву, рекомендується брати кавоварку не менше 1200 Вт.

Рівень шуму

Сучасна побутова техніка для приготування є практично безшумною, що має значення, особливо якщо ви купуєте техніку для холу, готельного кімнати, офісу або медичного закладу.

Тиск помпи

В процесі роботи апарату гаряча вода проходить через спрессованый кави, сама ж ступінь пресування визначається таким показником як тиск. Вважається, що мінімальний тиск помпи має становити не менше 15 бар, це дозволить якнайкраще розкрити смак і аромат напою.

Об’єм резервуара

Рекомендується віддати перевагу на користь техніки з резервуаром в обсязі не менше 1 літра. До того ж слід врахувати, що резервуар повинен легко завантажуватися з кавоварки, щоб його можна було без праці помити.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.