Як варити каву з пінкою. Як приготувати каву з пінкою

Багато цінителі кави, воліють пити цей напій з пінкою, проте не кожен знає, як варити каву з пінкою. Насправді вважається, що якщо у кави не з’явилася пінка, то ця кава несмачний і погано зварену. Як приготувати каву з пінкою? Розглянемо тонкощі приготування напою з розкішною смачною пінкою.

Як варити каву з пінкою. Як приготувати каву з пінкою

Турка

Перше, що слід знати – це те, що якість піни та її розмір прямо залежить від посуду, в якій планує варити каву. Так чим більше різниця між розмірами основи турки і її шийки, тим більше вийде піни. Проте з такої посудини кави може дуже швидко «втекти», тому потрібно стежити за приготуванням кави і не упустити цей момент.

Кава

Вибір виду і сорту кави повинен проводиться виключно у відповідності з вашими смаками. Якість обраного кава ніяк не впливає на утворення пінки. Адже піна виходить за рахунок бульбашок повітря, виходять на поверхню. Однак щільна піна свідчить про якісну каву.

Кавові зерна слід размолотить безпосередньо перед приготуванням напою. Так вам вдасться зберегти чудовий смак і аромат. Чим тонше помел зерен, тим товщі і більше буде шар піни.

Вода

Щоб зварити смачну каву рекомендується брати очищену холодну воду. Краще не брати воду з-під крана, вже кип’ячену, гарячу воду або киплячу.

Процес приготування

Перед тим, як покласти кави в турку, переконайтеся, що посудина чиста. Після цього порожню джезву необхідно трохи прогріти. Потім покласти кави і ще трохи прогріти. Тільки після всіх цих маніпуляцій у турку наливається вода і всі компоненти перемішуються срібною або дерев’яної ложечкою.

Кава повинна готуватися тільки на невеликому вогні. При правильній варінні кавова пінка потроху буде темніти і підніматися. Напій не можна кип’ятити, тому як тільки ви побачите, що він закипає — знімайте джезву з конфорки. Потім вдруге поставте на вогонь і повторіть процедуру. Кава обов’язково повинен трохи настоятися.

Першим ділом зніміть всю пінку і покладіть в чашку, далі в цю ж кухоль налити кави. Тільки не різко і дуже акуратно.

Якщо кава був зварений за всіма правилами, він вийде ароматним, смачним і з великою кількість пінки. Дозвольте собі насолодитися відмінним кави з білої смачною ароматною піною. При бажанні на пінку можна насипати трохи цукрової пудри.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.