Як варити каву в турці на плиті – рецепт і відео

Турка є найстарішою посудиною для приготування кави. У турці готують каву по-східному, так як він виходить густим і насиченим. Секрет у тому, що кава не проціджують і гуща залишається в напої, а разом з цим кава зберігає свої корисні властивості. Розглянемо докладно рецепт як варити каву в турці на плиті з пінкою.

Як варити каву в турці на плиті   рецепт і відео

Є певні правила приготування кави в турці:

  • Каву треба брати натуральний і дрібного помелу.
  • Вода повинна бути кімнатної температури, бажано бутильована або фільтрована.
  • Для початку слід розігріти воду в турці, потім насипати в неї каву.
  • Якщо вам хочеться приготувати каву з добавками, їх можна додати в турку. В якості добавок можна брати цукор і прянощі, які додаються за смаком.
  • Поки кава вариться, чашку, з якої ви будете пити каву, необхідно трохи прогріти. Для цього налийте в неї окріп, а перед наливанням каву, воду слід вилити.
  • Під час нагрівання кави, на поверхні буде утворюватися світла пінка, її рекомендують знімати і розкладати по чашках.
  • Коли кава в турці стане підніматися, в останній раз його необхідно розмішати і відразу розлити в чашки.

Відео як варити каву в турці

Детальна відео інструкція як правильно варити каву в турці:

На замітку

Турка являє собою посудину з широким дном, вузькою шийкою і довгою ручкою. Вона буває різних розмірів, але форма завжди одна і та ж. Тим краще вважається турка, чим більш вузьке у неї горлечко. Щодо матеріалу – турка повинна бути виконана з міді і з срібним покриттям усередині. На дні турки виробник зазвичай ставить цифру, яка означає кількість чашок, під яке зроблена турка.

Якщо кава був правильно приготований в турці, то в кожній чашці вийде тонка світла пінка, яка покриє всю поверхню. Пам’ятайте, що ні за яких обставин кави не можна кип’ятити.

Натуральна кава характеризується дуже приємним смаком. Цей напій є прекрасним стимулятором мозкової діяльності і підвищує стресостійкість. Пити каву рекомендують не більше 3 чашок на день, інакше може виникнути залежність і кава почне надавати протилежний ефект.

Для приготування кави з молоком кави, потрібно приготувати каву як описано вище, і в самому кінці додати в чашку з напоєм холодне молоко.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.