Як варити каву в кавнику

Для того, щоб зварити каву в кавнику не потрібно особливих зусиль. В першу чергу треба зауважити, що приготування ароматного напою в цьому випадку відрізняється від приготування в кавоварці. В кавоварці варитися каву, а в кавнику заварюється.

Як варити каву в кавнику

Як правильно приготувати каву в кавнику.

У попередньо підігрітий кавник (обполоснути окропом) насипати половину того обсягу меленої кави, який у вас розрахований на необхідну кількість порцій. Наприклад, ви хочете заварити каву на 3 чоловік з розрахунку 2 чайні ложки порошку на 1 чашку. Тоді згідно з рецептом, потрібно засипати в кавник 3 чайні ложки кави дрібного помелу.

Далі, залити окропом на 2/3 і закрити кришкою. Носик теж рекомендується закрити марлею або будь чистої тряпицей.

Через 2-3 хвилини частину порошку і долити окропом. Можна поставити чайник на 5 хвилин в ємність, наповнену на 1/3 гарячою водою або підігріти на маленькому вогні (не доводячи до кипіння) для кращого заварювання.

Кава, приготована в кавнику, слід пити в гарячому вигляді одразу після його заварювання. Не рекомендується повторно підігрівати остиглий напій, оскільки в цьому випадку його смак значно погіршиться. Якщо каву в кавнику охолов, то з нього можна приготувати напій за рецептами холодної кави.

Сподобалася стаття? Поділись!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.