Як схуднути за допомогою зеленої кави

В даний час багато хто цікавиться, як схуднути за допомогою зеленої кави, який представляє собою просто несмажених кавові зерна. Вживання даного кави передбачає дотримання дієти, де продукти поділяються на «правильні» і «неправильні». Маються на увазі шкідливі продукти за загальноприйнятим принципом калорійності і змісту вуглеводів і жирів, наприклад, овочі і молочні продукти – «правильні», а коньяк, пельмені і майонез – «неправильні».

Як схуднути за допомогою зеленої кави

Склад зеленої кави

Як правило, виробники стверджують, що склад кави є повністю натуральним, а значить це кавові зерна світлого кольору, висушені й оброблені при спеціальній температурі, але при цьому не смажені. Часто додається, що це особливе рідкісне сировину, специфічний сорт, яке імпортують в країну по каналах відомим лише виробнику – він не називається, щоб не видати таємницю і не повідомити апарати застосовуються для обробки.

Протипоказання

Зелений кава будь-якого виробника забороняється пити в період вагітності і лактації, хронічних захворюваннях серця, гіпертонії і будь-які порушення в серцево-судинній системі. Забороняється зелений кави дітям до 16 років.

Можливі побічні ефекти від зеленої кави такі: нудота і запаморочення; при таких відчуттях необхідно відмовитися від зеленої кави відразу ж, або почати заварювати менше на 1 ложку, звичайно за умови, що у вас немає вищеописаних захворювань і ви не вагітні.

Інструкція

Зелений кава заварюється точно так само, як і чорний кава – під френпрессе, турці, кавоварці-гейзер. Для цього потрібно змолоти зерна з пачки в кавомолці – дрібно для гейзера і турки і досить крупно для френчпресса. У перших випадках потрібно зварити змелений зелений кави. А при використанні преса заливається водою близькою до окропу і лишатися на 5 хвилин, щоб напій настоявся, затемсам прес потрібно опустити всередину за допомогою стрижня і ручки і розлити напій по чашках.

На одну порцію в будь-якому типі заварювання необхідно 2-3 чайні ложки без гірки меленої кави і відповідно чашка води. Кави випивається за 15 хвилин перед їжею 2-3 рази на добу. Для тих, хто звик пити каву з молоком і цукром є неприємна новина – в зелений кава їх додавати не рекомендується виробником. Однак при цьому можна класти мед, щоб підсолодити напій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.