Як схуднути за допомогою кави

Багато дізнавшись, що кофеїн сприяє спалюванню жирів хочуть зрозуміти, як схуднути за допомогою кави. Вважається, що кофеїн активує споживання тканинами кисню і прискорює розщеплення жирів. Також випита чашка кави запобігає переїданню і знижує апетит. Саме тому кофеїн входить до складу майже всіх Бадів для зниження ваги. Тому під час дієти краще не відмовлятися від кави, а навчитися його правильно пити. Розглянемо правила схуднення з кавою.

Як схуднути за допомогою кави

Правило 1

Кава не має замінити сніданок, тому випити чашечку кави можна тільки коли ви щільно поснідаєте. Протягом дня каву треба пити саме між прийомами їжі, тоді він зменшить апетит і вбереже від перекусів. Увечері не рекомендується пити каву, навіть якщо він не здатний відбити у вас сон, оскільки кофеїн стимулює роботу нервової системи і не дасть повноцінно відпочити за ніч вашому мозку.

Правило 2

Протягом дня можна випити не більше 1-2 чашок кави. Справа в тому, що дослідження показали, що тільки така кількість кави в день здатне виробити підбадьорливий ефект. Якщо пити каву більше цього обсягу, у вас може виникнути звикання і серйозне навантаження на серце і судини.

Правило 3

Розчинна кава обов’язково потрібно замінити натуральним. Хоч розчинний готуватися набагато швидше, його мінус в тому, що він провокує затримку рідини в організмі, дратує кишечник і найнеприємніше – призводить до розвитку целюліту. Краще всього купувати каву в зернах і самостійно молоти безпосередньо перед готуванням каву в кавоварці або турці. Якщо ж на роботі у вас немає кавоварки, можна залити будинку приготований кави в термос і взяти з собою на роботу.

Правило 4

Не обов’язково відмовлятися від додавання цукру в напій, якщо ви не випиваєте більше 2 чашок протягом дня. Якщо ж обсяг кави або більше за день ви їсте багато цукру, почніть використовувати цукрозамінники, наприклад, на рослини стевія. Рекомендується також відмовитися від цукерок, печива та тістечок. Замініть смачненьке гірким шоколадом. Якщо ж ви звикли пити каву з вершками, почніть додавати молоко низької жирності. Безумовно, смак буде інший, але зате ви схуднете.

Правило 5

Пам’ятайте, що кава є сечогінним засобом і здатне серйозно спустошити ваш організм, якщо ви не будете пити достатньо води. Так у день слід випивати 1,5-2 літра води.

Таким чином, якщо правильно пити каву, воно допоможе вам схуднути.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.