Як стати бариста або що необхідно для набуття майстерності приготування кави

Як стати бариста або що необхідно для набуття майстерності приготування кавиЩоб стати справжнім бариста головне – це любов до кави і бажання вдосконалюватися і відточувати свою майстерність. Як і в будь-якій справі, тут важливі роки тренувань. А якщо ви зустрінете “свого” вчителя, то вважайте, що вам крупно повезло і багато секрети вам відкриються значно раніше.

Ми вже писали, що це за професія, що повинен знати і вміти бариста. Про все це читайте у цій статті.

Сьогодні ми хочемо докладніше поговорити про те, як стати умільцем в світі кави, як навчитися творити чудеса з маленьких кавових зерняток і створювати на молочній піні в чашці химерні візерунки.

Способи навчання

Навчитися майстерності можна кількома способами:

  • Самостійно. У наше століття цифрових технологій і глобальної павутини достатньо просто знайти відео ролики і статті з даної тематики. Книги та підручники також ніхто не скасовував. Інформації достатньо, залишилося не забувати практикуватися.
  • У кав’ярні. Кожен поважаючий себе заклад дбає про навчання своїх співробітників. Зазвичай при кавових компаніях є курси, де не тільки розкажуть і покажуть як правильно готувати каву, але і поправлять ваші помилки, дадуть рекомендації щодо смакової складової, що самостійно досягти буде дуже важко.
  • Спеціальні курси. У багатьох великих містах працюють спеціальні школи бариста, в яких можуть отримати базу всі бажаючі за певну плату. Є сенс пошукати купони чи акції від платформи EDUGET на навчання. Тоді можна отримати певну знижку.

Як стати бариста або що необхідно для набуття майстерності приготування кави

У будь-якому випадку, більше практикуйтеся, розвивайте почуття смаку і почуття балансу. Професія бариста творча. Люди, що входять у світ кави, змінюють своє життя назавжди. Ця робота з людьми і для людей.

Перспективи кавового майстра вельми різноманітні:

По-перше, ви завжди зможете здивувати своїх друзів чи знайомих чашкою чудової кави.

По-друге, ви можете удосконалюватися в приготуванні цього ароматного напою все життя – а це творчість і, якщо хочете, мистецтво.

По-третє, професійно займатися обсмаженням кавових зерен, каппингом, лате-арт, влаштувавшись на роботу в кав’ярню.

По-четверте, відкрити власну мережу кав’ярень.

По-п’яте, стати суддею або вчителем.

Як стати бариста або що необхідно для набуття майстерності приготування кави

Залишилося тільки зважитися і спробувати.

Бажаємо удачі!

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.