Як приготувати латте в кавомашині

Якщо ви не знаєте, як приготувати латте в кавомашині – не впадайте у відчай, це зовсім нескладна завдання. Безумовно, для цього потрібен певний вміння, але можете не сумніватися, слідуючи рекомендаціям, ви зможете приготувати прекрасне латте з першого разу. Необхідно знати, що повністю автоматична кофемашина готує молочний кави самостійно, тоді як від вас потрібно всього-навсього залити у відповідну ємність молоко і натиснути на кнопочку. Але існують і такі моделі кавоварок, для приготування латте в яких потрібні певні зусилля.

Як приготувати латте в кавомашині

Що таке латте?

Якщо перекласти з італійської мови латте позначає молоко. Насправді, більша частина цього напою складається саме з молока. Це зовсім неміцний кавовий напій, які найбільшою популярністю користується серед жінок. Латте прийнято пити в кав’ярнях, ресторанах або кафе, але маючи вдома кавоварку, ви можете спробувати приготувати цей напій самостійно.

Інгредієнти

Перед тим, як описати послідовність дій для приготування латте в кавомашині, необхідно підготувати всі інгредієнти. Таким чином кави латте входять наступні продукти: порція еспрессо, або одна порція розчинної кави; молоко в кількості 150 г; сироп або цукор за бажанням.

Рецепт приготування латте в кавомашині

Першим ділом потрібно зварити порцію еспрессо, після чого за допомогою пари в питчере збивається молоко. Молоко необхідно завоздушивать сильніше, щоб піна була як можна більш легким (особливо, якщо порівнювати з капучіно). Потім перелийте збите молоко в спеціальний айріш келих і дуже повільно цівкою залийте еспресо таким чином, щоб в результаті у вас вийшли шари.

Коли ви знаєте як приготувати латте в кавомашині необхідно потурбуватися її чищенням.

Очищення кавомашини

Оскільки латте готується з використанням молока, яке в свою чергу представляє собою прекрасне середовище для розмноження всіляких мікробів, коли контактує з трубочками і потрапляє в них. Це псує при наступних приготування смак молочної пінки і створює неестетичні пластівці.

Для видалення молочного нальоту в капучинаторе потрібно:

  • Відразу після закінчення приготування молочної піни від’єднати контейнер з молоком і під’єднати контейнер з водою;
  • Включити цикл піноутворення і нагрівання молока;
  • Прогнати воду, поки вона не стане чистою;
  • Панарелло чиститися так: носик опускається в склянку з чистою водою і включається подача пари протягом 20 секунд.
Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.