Як правильно заварювати зелений кави

Купуючи необжареные кавові зерна ви, напевно, задумалися, як правильно заварювати зелений кави, адже цей напій ще не став звичним у нашому побуті, тому могло здатися, що його приготування має бути якимось особливим. Головне правило тут не доводити каву до кипіння, оптимальна температура дорівнює +96°С.

Як правильно заварювати зелений кави

Джезва

Традиційний метод приготування кави – заварка в турці або кавоварці. Для цього вам знадобиться турка конічної форми, так як саме ця форма сприяє утворенню піни, показує, що кава готувався правильно. Пам’ятайте, що небажано доводити каву до кипіння і кип’ятити його, бо в процесі приготування напою не відволікайтеся на інші речі, а повністю зосередьтеся на створення смачного напою.

Отже, мелені зерна треба засипати в джезву, додати цукор і інші спеції (імбир або корицю) і залити суміш холодною водою, поставити на вогонь. Як правило, порція кави дорівнює 1 чайній ложці на чашку води, але якщо ви хочете серйозно підбадьоритися, можна засипати в джезву 2 -3 ложки зеленої кави.

Просте легке приготування

Є ще більш простий метод заварювання зеленого кави, якщо у вас немає часу на спостереження за напоєм на плиті. Мелені несмажених зерна можна легко заварити в чашці. Для цього необхідно насипати 2-3 ложки кави в чашку і залити окропом в потрібному обсязі. Після цього почекайте 5-10 хвилин, поки він заваритися і можете пити. Зелений каву заварюють в чашці ті, кому не важливий ритуал приготування або відтінків смаку, а просто хочеться випити підбадьорливий напій і піти на роботу.

Сучасні пристосування

Приготування зеленого каву в кавоварці теж досить простий і простий метод. В даний час існують кавоварки гейзерного типу та автоматичні кавоварки. При використанні останніх вам не треба буде хвилюватися щодо приготування – машина все зробить за вас: не тільки зварить зелений кави, але і помелит його, додасть потрібні інгредієнти і розіллє по чашках, не забувши попередньо прогріти.

А ось гейзерна кавоварка вимагає дещо більшої уваги. Кавоварка складається з 3 основних частин: нижня, куди подається вода, середня, складається з дрібного фільтра, куди засипається кави, верхня, де відбувається сам процес приготування напою. Для приготування зеленого кава в такій кавоварці вам потрібен помел, щоб не засмітилися фільтри приладу.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.