Як правильно заварювати розчинну каву

Сьогодні розчинну каву можна знайти на кухонній полиці у багатьох, проте не всі задаються питанням: «як правильно заварювати розчинну каву?». Все досить просто.

Як правильно заварювати розчинну каву

Приготування розчинної кави

Оскільки смак штучних ароматизаторів, які містяться в розчинній каві, посилюється під дією окропу, розчинна кава починає пахнути хімією (а не кава) і набуває нудотний смак. Як ви розумієте, розчинну каву краще не заварювати окропом. Теж саме говорять і виробники порошку: розчинна кава потрібно заварювати гарячою водою приблизно 80-90 °С.

Аматори розчинної кави навіть придумали свій рецепт приготування, який дозволяє максимально приглушити штучний присмак і розкрити кавовий аромат. Спосіб приготування складається з трьох кроків:

 • насипте в чашку необхідну кількість розчинного порошку, зазвичай це 1-2 чайні ложки, цукор по смаку.
 • Залийте кавовий порошок з цукром однією столовою ложкою гарячої води і розітріть суміш, що утворилася в чашці так, щоб всі інгредієнти повністю розчинилися. Тільки після цього можна додавати заливати залишилася гарячу воду, пам’ятайте – не окріп!
 • Якщо вам подобається пити каву з молоком, його також потрібно підігріти: гаряче молоко характеризується особливим м’яким ароматом, який заодно покращує смакові якості розчинної кави.
 • Пам’ятайте, що фахівці рекомендують мінімізувати вживання розчинної кави. До того ж мелену зернову каву, має набагато більше корисних властивостей, можна просто заварити в чашці.

  На замітку про розчинну каву

  Розчинна кава характеризується великою кількістю недоліків, які, на жаль, переважають його гідності. Даного напою властива підвищена кислотність. У зв’язку з цим, не бажано вживати каву натщесерце людям, які страждають захворюваннями шлунка, тим більше, якщо він являє собою розчинний порошок. Не варто пити розчинну каву тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями.

  Слід відзначити також той факт, що всупереч сформованій думці про відсутність шкоди розчинної кави без кофеїну, він негативно впливає на здоров’я. Цей продукт провокує утворення і відкладення каменів у нирках. Серед медиків існує також припущення, що розчинна кава без кофеїну може чинити на організм канцерогенну дію.

  Подумайте кілька разів перед тим, як взяти з полиці розчинну каву, може натуральну мелену каву все ж краще?

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.