Як правильно приймати зелений кави

В даний час зелений кава рекламується як засіб боротьби із зайвою вагою, але важливо знати, як правильно приймати зелений кави, щоб отримати результат. Безперечно ніякого ефекту ви не отримаєте, якщо цілими днями будете лежати на дивані. Ефективне схуднення можливо тільки, якщо цей напій буде поєднуватися з фізичними вправами і розумним вживанням їжі.

Як правильно приймати зелений кави

Як пити зелений кава?

Для досягнення максимального ефекту схуднення потрібно заварювати 3 чайні ложки зеленої кави у чашці об’ємом 200 р. В даному випадку не рекомендується додавати молоко або цукор, але якщо вам важко відмовитися від солодкого, то в перші дні можна додавати чайну ложку натурального меду. Кава необхідно випивати за 10 хвилин перед кожним прийомом їжі.

Завдяки вітамінам і амінокислотам, які входять до складу зеленого кава, притупляється відчуття голоду, таким чином, вже не виникає бажання з’їсти все, що є смачненького на столі.

Зелений кава не рекомендують пити при вагітності, також як і дотримується тих чи інших дієт. Вирішувати, звичайно, вам, але доза зеленої кави не може перевищувати 2 чашок в день. Зелений кава не варто пити на ніч, якщо ви не збираєтеся спати.

Зелений кава можуть пити все люди у віці від 16 до 60 років, які не страждають від таких захворювань серцево-судинної системи, високого тиску, діабету. Як пити зелений кава кожній конкретній людині може сказати тільки лікар, консультація з яким є обов’язковим перед прийняттям рішення про вживанні цього напою.

Схуднення з зеленим кави

Якщо ви використовуєте зелений кава для схуднення, вам доведеться забути про енергетиках, так як в них міститься не менше тижневої норми цукру, а надмірна кількість цукру ще нікому не йшло на користь.

Уникайте переїдання і розділіть свій щоденний раціон не на 3 прийоми їжі, а на 6, але маленькими порціями. Без серйозних фізичних навантажень та дієти вам не вдасться сильно схуднути. Так при правильному харчуванні і мінімальних фізичних вправах з щоденним вживанням цього напою організм буде втрачати по 2-3 кілограми в місяць, іноді ця цифра може досягати 4-5 кілограм.

Втрачений вага не повернеться через півроку-рік, це доведено численними дослідженнями, які проводилися за участю добровольців, які страждають ожирінням.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.