Як правильно пити зелений кави

Багатьох, хто вирішив спробувати один з нових модних методів схуднення цікавить, як правильно пити зелений кави. Тут все залежить від того, яку мету ви переслідуєте. Якщо вам хочеться підбадьоритися і познайомиться з новим, ще не випробуваним смаком і ароматом даного напою, інструкція по застосуванню буде одна. Якщо ж за допомогою зеленої кави ви хочете схуднути – інша. Слід врахувати, що зелена кава навряд чи сподобається поціновувачам його чорного товариша.

Як правильно пити зелений кави

Як пити зелений кава?

Дієтологи не рекомендують пити зелений кави до 16 років і після 60 років, особливо в тих випадках, коли є захворювання серця, діабет, гіпертонія. Якщо ви сильно сумніваєтеся в тому, чи варто пити цей диво-напій, краще перед застосуванням проконсультуватися у лікаря.

Якщо використовувати зелений кава для схуднення, то головним правилом повинна стати – регулярність. Всі дієтологи в один голос кажуть, що щоденне вживання чашечки зеленого кави під час сніданку і після останньої вечері. У середньому пити зелений кава для корекції маси тіла протягом 10-20 тижнів, залежно від стану організму в цілому і поставленої мети у вигляді показника на вагах.

Пам’ятайте також про те, яку максимальну кількість зеленої кави можна випити протягом одного дня, щоб не завдати шкоди своєму здоров’ю. Так за твердженням дієтологів 2-3 чашок буде цілком достатньо, при цьому максимальна цифра дорівнює п’яти.

Додаткові рекомендації

Щоб трохи урізноманітнити смак зеленого кави можна його підсолодити або додати молоко. Однак при бажанні схуднути за допомогою цього напою, його рекомендується вживати все ж в чистому вигляді, нічого не додаючи. Якщо вам зелений напій зовсім не доведеться за смаком, спробуйте додати в нього меду. Не забувайте, що кава ні в якому разі не можна використовувати разом з лікарськими засобами.

Безумовно, якщо до прийому зеленої кави додадуться ще й фізичні навантаження, ви сядете на дієту, або хоча б почнете харчуватися здоровою і корисною їжею, то процес схуднення прискоритися і результат буде видно вже після 3 тижнів вживання.

Не рекомендується прийом цього напою в такі особливі періоди життя жінки, як годування груддю, вагітність. В ці періоди в принципі не вітається вживання будь-якого виду кави. Однак і категоричних заборон немає. Тому в даному випадку вирішувати тільки самій жінці, бажано після консультації з лікарем. Як би там не було добова доза в цьому випадку скорочується до 2 чашок в день.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.