Як правильно пити каву Латте

Латте є одним з найпопулярніших напоїв у всьому світі. Але чи знаєте ви, як правильно пити каву Латте і як його готувати? Виявляється італійською мовою «латте» перекладається, як молоко. Справа в тому, що більшу частину напою, якраз становить молоко. Цей напій не дуже міцний і найбільш популярний серед представниць прекрасної половини людства.

Правильною вимовою в російськомовних країнах вважається латте, а ось в Італії правильно говорити Латте. Найчастіше кави латте замовляють і п’ють в ресторанах і кав’ярнях, однак можна спробувати приготувати цей кавовий напій в домашніх умови. Існують прості і швидкі рецепт приготування напою за допомогою кавомашини і без неї.

Як правильно пити каву Латте

Інгредієнти

Для приготування Латте вам знадобляться такі інгредієнти: одна порція кави еспресо або порція приготованого розчинної кави; 150 г молока; сироп або цукор за бажанням.

Приготування кави лате з допомогою кавомашини

Першим ділом вам потрібно буде зварити каву еспресо. Потім за допомогою пари збийте в питчере молоко. Молоко слід сильніше завоздушивать, щоб піна вийшла максимально повітряна набагато більше ніж для капучино.

Після цього перелийте збите молоко в айріш келих і дуже повільно і акуратно тонкої струкой залийте порцію еспрессо, щоб у вас вийшли красиві чіткі шари.

Приготування латте самостійно без кавомашини

Приготуйте невелику порцію своїм звичайним способом, можна в турці зварити або просто залити як кава по-польськи. Далі нагрійте молоко до 75 градусів і влийте його в термос. Гарненько збийте молоко протягом 12 секунд. Залийте молоко в прозору кухоль і дуже акуратно наливайте приготовану порцію кави.

Як правильно подати і пити каву латте?

Як ви розумієте, важливо кави Латте не тільки правильно і смачно приготувати, але і подати, особливо якщо коктейль готувався для гостей. Кава Латте прийнято сервірувати і подавати у високому стакані, який називається по-іншому Айріш келих з обов’язковою ложечкою для пінки. Викладати кави латте потрібно трьома шарами: молоко, каву, а потім рясна молочна пінка. Як правило, молочну пінку латте посипають корицею, горіховою крихтою або шоколадом.

Візьміть також до уваги той факт, що при вживанні цього напою час має дуже велике значення. Це означає, що подавати напій необхідно відразу ж після того, як він повністю готовий. Напій п’ють не поспішаючи, пінку збирають ложечкою і кладуть у рот (ті, хто любить їсти пінку окремо).

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.