Як правильно готувати каву еспрессо

Класичний еспрессо неймовірно ароматний і дуже міцний напій, який обожнюють всі справжні поціновувачі кави. Як правильно готувати каву еспресо? Тут головне мати необхідне обладнання: кавоварку еспресо, кавомолку, холдер і темпер. Підготуйте все, що потрібно, в тому числі і кавові зерна, і починайте готувати.

Як правильно готувати каву еспрессо

Час приготування — 15 хвилин.

Калорійність — 7 ккал на порцію.

Інгредієнти

  • Кава – 7 г зерен

Рецепт

  • Помел кавових зерен. Для приготування еспресо потрібен певний помел зерен. Занадто грубий помел призведе до появи кислого смаку, дуже дрібний – до появи гіркого присмаку. Сміливі зерна в кавомолці тільки необхідного обсягу, оскільки через кілька хвилин взаємодії зі свіжому повітрям з поверхні зерен випаровуються ефірні масла.
  • Кавова таблетка. Тут вам знадобляться темпер і холдер. Укладіть свіжозмелену каву в холдер, по лінії на ньому визначаємо висоту таблетки. Натисніть несильно на поверхню кави в холдере. Якщо все правильно, то при перевертанні холдера таблетка не випаде з холдера.
  • Екстракція. Встановіть холдер з таблеткою у кавоварку і почніть екстракцію, яка повинна тривати приблизно 25 секунд на обсяг кави 40 мл. Якість цівки буде свідчити про якість вашої роботи. Світла і об’ємна індикатор грубого помелу або про те , що темперовка була недостатньою. Вузька і прерывающаяся цівка означає сильну темперовку і дуже дрібний помел.
  • Ось і готовий еспресо!
  • Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
    Рецепти кави. Способи приготування кави.