Як подрібнити зелену каву

Для правильного приготування напою потрібно знати, як подрібнити зелену каву після обжарювання. Перший і найпростіший варіант – звичайно, кофемолка, вона може бути електричним або ручним. Але якщо у вас в будинку немає пристосування, доведеться шукати інші варіанти розв’язання задачі.

Як подрібнити зелену каву

Подрібнення в м’ясорубці

Перед тим, як почати процес помелу слід розібрати м’ясорубку і на 10-20 хвилин залишити її деталі в гарячій воді, додавши миючий засіб у воду, щоб краще продезінфікувати. Коли з мильного розчину були витягнуті деталі, їх потрібно сполоснути в теплій воді. Особливу увагу потрібно звернути на важкодоступні місця, куди могли проникнути залишки раніше размалываемых продуктів. Після цього слід ретельно витерти кожну деталь м’ясорубки сухою ганчірочкою. Просушування обов’язкова, оскільки потрапляння зайвої вологи на зерна провокує розм’якшення і втрату смакових властивостей.

Сьогодні в комплект до м’ясорубці часто включають різноманітні насадки, для великої і дрібної різання. Щодо зеленого кава оптимальним варіантом буде насадка для перемелювання чорного перцю горошком або для спецій. Безумовно, вона в точності не повторить функціональну здатність ножів у цій кавомолці, однак вона дозволяє отримати середній і крупний помел.

Після миття, висихання і збирання деталей м’ясорубки можна починати подрібнення зелених кавових зерен. Рекомендується потроху додавати кавові зерна в м’ясорубку і невеликими порціями, щоб уникнути засмічення механізму і труднощів у його роботі. Якщо помел вийшов дуже великим, можна вдруге засипати цю ж порцію і отримати вже більш дрібні частики зерен.

Блендер

Для помелу допустимо використовувати блендер. першим ділом потрібно взяти глибоку чашку і шматок марлі для запобігання обстрілу кухні зернами з ємності. Далі закріпіть марлю на гуртку, заздалегідь поглибивши у неї насадку блендера. Починайте молоти. У цьому випадку ви отримаєте тонкий помел для еспрессо.

Молоток і ступка

Подрібнити зелені зерна можна використовуючи молоток або інший подібний предмет, однак це буде дуже голосно, зате досить захоплююче. Зерна треба загорнути у декілька шарів газети і старанно простукати за ним інструментом. Процес займе 2-5 хвилин і у вас вийде відмінний грубий помел, який цілком зійде для заварки. Схожу операцію можна виконати в ступці для подрібнення спецій.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.