Як перемолоти зелений кави

Перед тим, як перемолоти зелений кава, задайтеся питанням про те, чому мелють кавові зерна, будь вони чорними або зеленими? Це цікаво і важливо знати поціновувачам кавового напою. Справа в тому, що завдяки помолу збільшується площа зіткнення кавових зерен з водою. За рахунок чого напій стає набагато більш ароматним, а смак набуває насичений яскраво виражений відтінок.

Як перемолоти зелений кави

Якість помолу

Якщо ви вирішили випробувати зелений кави, то неодмінно зіткнетеся з проблемою помелу зерен, адже в продажу він представлений у вигляді зерен, які до обжарювання дуже тверді. Закономірно, що у вас виникнуть запитання: «коли молоти каву – після або до обжарювання?», «який розмір частинок повинен вийти в результаті?» і «що робити, якщо у вас вдома немає кавомолки?».

Якщо є кофемолка

Звичайно, маючи вдома кавомолку, постарайтеся вирішити проблему з її допомогою. Однак будьте обережні, так як зелені кавові зерна часто засмічують і навіть ламають ножі кавомолки, через свою дуже високої щільності. Розумним буде використання ручної кавомолки, чи то пак, млини. В результаті розмір частинок повинен скласти 1*1,5 мм, це дещо більшим, порівняно з помелом звичайного чорного кава.

Якщо кавомолки немає

У разі, коли кавомолки будинку немає або вона не здатна впоратися з цим завданням, а бажання спробувати напій сильно, можна спробувати вирішити проблему за допомогою м’ясорубки. Тільки для помелу необхідно встановлювати не звичайні ножі для рубки м’яса, а спеціальну насадку для приготування спецій. До речі, ви можете трохи подрібнити зерна в холодній воді. Також для помелу зерен можна використовувати блендер, однак його застосування залишається під питанням, зважаючи на все тієї ж високої щільності несмажених зерен.

Існує ще один досить екзотичний метод приготування зеленого кава – спробувати роздрібнити його молотком. Для цього зерна кладуть між двома листочками паперу і за ним гарненько цокотять молотком. Однак, цей метод підійде тільки для вже обсмажених зерен. Ще кавові зерна подрібнюють в ступці.

Помел і обсмажування

Як правило, зелений кави дрібного помелу підходить для заварювання в турці, середнього — для гейзерних, капсульних і крапельних кавоварок, великого – для приготування кави у френч-пресі.

З точки зору користі для людського організму молоти зелений кави краще все-таки до обжарювання, а от якщо дивитися з позиції прекрасного аромату і смакових характеристик – після. Так що тут обирати вже вам, що важливіше. Є ще варіант скомбінувати необсмаженна і обсмажену каву і отримати ще одне смачне рішення для зеленої кави.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.