Як молоти каву для турки. Помел кави для турки

Помел є однією з ключових операцій у приготуванні кави. Невірно зроблений помел легко може зіпсувати сорти навіть самого елітного кави. Розглянемо як молоти каву для турки.

Процедура помелу розрізняється за такими видами:

  • Дуже дрібний – тонкий, коли частинки на виході виходять до 0,15 міліметрів;
  • Середній помел. При ньому частки мають 0,3 міліметра;
  • Помел. Його частинки мають 0,6 міллімів;
  • Дуже крупний помел – називається грубим з частками величиною 0,8 міліметрів.

Чим тонше помел буде, тим поверхню речовини, що витягається більше. Якість звареної кави виявиться хорошим при дотриманні співвідношень часу і ступеня помелу зерен.

Як молоти каву для турки. Помел кави для турки

Помел кави для турки

Необхідно мати на увазі, що занадто тонкий помел не дає можливості найдрібніших частинок кави осідати на дно турки, і кава при розливі в чашки буде каламутним.

При тонкому помелі варити каву рекомендується до 4 хв, середньому – до 6 хв, грубе – до 8 хвилин, не допускаючи кипіння.

Обсмажені зерна кави дуже делікатні. Вони не передбачають тривалого зберігання, особливо якщо після обсмажування відразу знищені. Час зберігання обсмажених зерен кави обчислюється днями, тому краще всього молоти каву безпосередньо перед варінням.

У зерен кави аромат зникає з часом. Відбувається це не тільки через випаровування інгредієнтів, що входять до складу кави, але і з причини того, що при зіткненні з повітрям і вологою частина з них починає окислюватися.

Особливо це стосується меленої кави, з якого ароматичні речовини випаровуються досить швидко. Термін зберігання меленої кави не повинен перевищувати десяти діб.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.