Як купити каву в зернах і не прогадати, поради при виборі натуральної кави

Як купити каву в зернах і не прогадати, поради при виборі натуральної кави

Як купити каву в зернах і не прогадати, поради при виборі натуральної кавиРано вранці немає нічого краще, ніж чашечка запашної кави. Щоб вийшов напій з яскравим смаком, потрібно знати декілька хитрощів в його приготуванні. Отже, як купити каву в зернах і не прогадати.

При виборі натуральної кави ми радимо звернути увагу на наступні деталі:

  • Упаковка: не купуйте каву в прозорих банках. Віддайте перевагу збіжжя у пакеті. Він повинен бути з щільного непрозорого матеріалу і герметично закритий. Бажано, щоб упаковка мала клапан, він захищає вміст від впливу кисню.

  • Зовнішній вигляд: краще зерно – сухе, однакової форми і розміру. Блиск і масляниста плівка говорять про те, що всі масла, що відповідають за смак і аромат, вже виділилися із зерна і з-за контакту з повітрям окислилися. При заварюванні такої кави не вийде очікуваний букет і смак буде прогірклим.

  • Дата обжарювання: чим вона ближче до дати покупки, тим краще. Самий багатий смак кави у перші 3-4 тижні після обробки. Якщо з моменту обжарювання пройшло 6-7 тижнів – аромат ставати трохи менш насиченим. Після 12 тижнів зберігання використання зерен не рекомендується. Тут як раз той випадок, коли терміни мають дуже велике значення, як наприклад, якщо ви робите ремонт під ключ.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.