Як кинути пити каву

Перед тим, як кинути пити каву прочитайте кілька корисних порад щодо цього. Але зробіть це тільки, якщо ви дійсно зважилися. Адже ті, хто звик пити каву вранці не відчувають себе проснувшимися остаточно, поки не вип’ють чашку напою, що бадьорить. Без «дози» кофеїну ви будете набагато енергійніше , і на це не буде так сильно впливати, то вдалося вам випити ранкову каву чи ні.

Як кинути пити каву

Як перестати пити каву

Кидати пити цей ароматний напій треба повільно. Це головний принцип для кожного, бажає змінити спосіб життя. Як ви розумієте, що чим більше ви пили каву перед цим, тим важче вам буде в перший час, і тим довшою буде період відвикання.

Якщо ви спробуєте припинити кави разом «з понеділка», то у вас, швидше за все, виникне абстинентний синдром. Він може виражатися п-різному: від втоми, головного болю, сонливості до болю в шлунку, нудоти і депресивних станів.

Таким чином, вашим основним кредо повинна стати поступовість. Якщо ви випиваєте десять чашок кави протягом дня, то складіть щось на зразок графіка і спробуйте перейти на дев’ять чашок. На наступний день вже випити вісім. Якщо з’явиться погане самопочуття зупиніться на дев’яти і уважно стежте за своїми відчуттями. Коли дев’ять вже буде цілком прийнятним кількістю, продовжите знижувати кількість до восьми чашок і так далі.

Кава без кофеїну

При бажанні можна спробувати замінити звичайний кави на каву без кофеїну. Або перейти на розчинну, якщо вам зовсім несила. Обсяг можна залишити колишнім, але при цьому слід змінити співвідношення. Наприклад, з десяти чашок кави протягом дня вип’єте дві без кофеїну і вісім з кофеїном. І продовжуйте в тому ж дусі, поки повністю не перейдете на вживання кави з кофеїном.

Здоровий сон

Більшість людей мають потребу в сні від 7 до 9 годин, щоб нервова система повністю відпочила і людина відчував себе бадьорим протягом усього дня. Тому ті години, які ви недосипали і заповнювали за рахунок дози кофеїну, тепер слід повернути.

Спальню необхідно добре провітрювати на ніч. Якщо вам холодно, потрібно хоча б відкривати кватирку на ніч, адже свіже повітря сприяє міцному сну. Постарайтеся зробити ліжко максимально комфортним місцем для сну: починаючи від подушки і ковдри до зниження рівня зовнішнього шуму. Також при розладах сну рекомендується звернутися до лікаря, але ні в якому разі не пийте снодійне, адже через час воно негативно позначиться на вашому сні і у вас може з’явитися залежність від нього.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.