Як кава впливає на схуднення

Реклама переконливо розповідає, що за допомогою кави можна схуднути, проте як кава впливає на схуднення, знають небагато. Насправді кофеїн, що міститься в цьому напої, прискорює процеси вивільнення жирних кислот ліпідів.

Як кава впливає на схуднення

Впливає чи кава на схуднення

Широко відомо наукове дослідження, яке проводили вчені намагаючись виміряти кількість вивільненого жиру їх жирових клітин після того, як піддослідний випивав чашку кави. І правда, після закінчення десяти хвилин після прийому кофеїну організм активно починає отримувати жир з жирових відкладень. Збільшується швидкість обміну і тіло починає використовувати на 13% калорій більше, порівняно зі станом спокою.

При цьому якщо людина не рухається і не виконує ніякої фізичного навантаження – витягнуту енергію організм повертає назад в «жирове депо». Таким чином, чашка еспресо сама по собі, окремо від пробіжок вранці або відвідування спортзалу, — зовсім неефективне засіб схуднення. Для прикладу можна подивитися на американців, які, не дивлячись на те, що славляться «кавовими маніяками», але є першою країною в списку за кількістю людей з проблемою ожиріння.

Навіть якщо випивши чашку кави, ви одразу ж підете на бігову доріжку – далеко не факт, що тренування, що ефективність тренування збільшиться щодо жиросжигания. Вся проблема в тому, що насправді бадьорить кава є напоєм аж ніяк не для кожної людини на планеті. Мало того, на деяких цей напій діє заспокійливо, а для інших він і зовсім подібний снодійного.

Вчені-фізіологи вже давно відзначили, що збудливо кава діє тільки на людей з сильною нервовою системою. Для людей зі слабкою нервовою системою прийом кофеїну навпаки діє заспокійливо. Тому якщо ви людина спокійна і активна життєва позиція – це не про вас, то дуже ймовірно, що разом з кавою вам схуднути не вдасться.

Схема для схуднення

Ідеальною схемою в плані спалювання зайвого жиру і схуднення є така: чашка кави перед ранковими аеробними вправами, проведеними до сніданку. При цьому під час першого сніданку не слід пити каву – в цій ситуації кофеїн тільки сповільнить процес розщеплення жирів в печінці.

Таким чином, якщо ви дійсно хочете схуднути, вам потрібно не тільки пити каву за запропонованою схемою, але також перейти на здорове збалансоване харчування, зменшить порції і обов’язково відвідувати заняття в спортзалі, танці або хоча б бігати вранці. Не сподівайтеся, що ви знайдете чудодійний засіб яка одним махом вирішить всі проблеми з фігурою.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
Рецепти кави. Способи приготування кави.