Як гадати на кавовій гущі докладно з фотографіями і тлумаченням

Як гадати на кавовій гущі докладно з фотографіями і тлумаченням

Іноді складаються такі ситуації, коли просто необхідно заглянути в майбутнє або минуле, щоб дізнатися, в чому причина тієї чи іншої проблеми або попередити її появу. Одним з найпростіших видів ворожіння є ворожіння на кавовій гущі. Для приготування кави вам знадобитися кава великого і дрібного помелу, на одну чашку візьміть дві столові ложки кави грубого помелу і одна столова ложка кави дрібного помелу.

Чашка повинна бути білою без візерунків, напій повинен настоятися протягом п’яти хвилин, в цей період необхідно зосередитися на хвилюючому питанні і випити кави. Випиваючи його, ви повинні розрахувати, так, щоб гущі залишилася столова ложка. Потім візьміть чашку в ліву руку, зробіть три кругові рухи за годинниковою стрілкою і швидко поставте чашку на блюдце, перевернувши його верхньою частиною донизу. Ось і все, можна розшифровувати форми плям. Те, що показано на блюдце – це минуле, візерунки на боках чашки говорять про майбутні події.

Техніка ворожіння на кавовій гущі сягає своїм корінням у давнину. Кавовий напій поширений по всій планеті, і велика частина людства починає свій ранок саме з чашечки взбадривающего напою – ароматної кави. Напевно, саме позитивні відчуття після випитої чашки заварної кави і стали головною причиною приписування йому магічних властивостей. Ворожити таким способом досить-таки складно і цікаво, адже можна дізнатися майбутнє і уникнути деяких помилок. Але не варто думати, що це ліки від різних смутку і біди. Ворожіння варто розглядати як деяку звісточку, що попереджає про настання змін у вашому житті або застерігає від небезпеки. Як гадати на кавовій гущі докладно з фотографіями і тлумаченням

Як гадати на кавовій гущі

Перше, що вам знадобиться – посуд, у якому варять каву. Для цього візьміть турку з подовженою ручкою. Якщо у Вас немає турки або хочете дізнатися як її вибрати почитайте цю статтю. Другий невід’ємний компонент – мелені кавові зерна (на чашку йде одна чайна ложечка). Також вам необхідні невелика чашка для кави і біле блюдце, ідеально буде, якщо ви візьмете посуд з порцеляни. Як гадати на кавовій гущі докладно з фотографіями і тлумаченням

Рецепти заварювання ароматної кави для ворожіння

 • Налийте воду в турку і поставте її на вогонь, коли вода закипить, насипте потрібну кількість кави і залиште кипіти на невеликому вогні.
 • У холодну воду насипте каву (не перемішувати), поставте на вогонь і стежте за тим, щоб він не закипів. Коли почне підніматися шапка, зачекайте поки вона згорнеться всередину і приберіть з вогню, через секунд десять знову поставте на вогонь і повторіть все те ж саме. Зробивши таку процедуру три рази, збовтайте кави і розлийте в чашки.

Тлумачення ворожіння на кавовій гущі

Ви вирішили ризикнути і поворожити на кавовій гущі? У такому випадку рекомендується пити його не солодким. Але якщо ви любите з цукром, то можна зробити виняток і покласти одну ложечку. Пийте ароматний напій повільно, отримуйте задоволення і відчуйте смак кожного ковтка, будьте спокійні, розслабтеся. Допивати кавовий напій слід так, щоб залишилася гуща була трохи рідкуватий, тоді при перевертанні чашки, стікаючи по стінках, вона залишить візерунок. Щоб отримати доленосний малюнок лівою рукою збовтайте рідину, що залишилася рухами за годинниковою стрілкою. Як гадати на кавовій гущі докладно з фотографіями і тлумаченням Переверніть чашку рухом від себе, причому так, щоб одним краєм вона стосувалася кромки, а другим краєм – дна блюдця. Через хвилину варто перевернути чашку (теж лівою рукою) і можна приступати до «читання» кавового візерунка. Як гадати на кавовій гущі докладно з фотографіями і тлумаченням Будьте готові до того, що чіткого контуру малюнка в чашці ви не побачите. Тому використовуйте свою фантазію, щоб побачити якісь контури предметів, чиїсь обриси або навіть цілий малюнок, що складається з декількох частин. Як розгадати доленосний візерунок? Відразу придивіться до розмірів малюнка – чим він більший, тим більше впливає на життя. Як швидко збудеться ворожіння, залежить від того, наскільки близько до краю чашки знаходиться кавовий малюнок – якщо ближче до дна – передбачення збудеться протягом року, а якщо близько до краю – протягом місяця. Чим темніше візерунок, тим більше проблем і труднощів звалиться на людину. Чим світліше візерунок, тим більше радості і щастя запитувач отримає людина. Кожен малюнок і узор має своє значення, подивитися яке ви зможете нижче в статті. Як гадати на кавовій гущі докладно з фотографіями і тлумаченнямНаприклад, на стінках чашки можна розглянути гіллясте дерево, це означає, що незабаром здійсняться ваші бажання та задумані плани здійсняться. На дні чашки видно обриси зародка – це знак творчого шляху. Всередині вас киплять творчі плани, ви виношуєте якусь задумку або творчий проект і сповнені рішучості на шляху до його здійснення. (автор – lenchik-yarosh)

Тлумачення ворожіння на кавовій гущі

Допиваючи чашечку кави, ви вже знаєте, з яким питанням зверніться до давнього напою. Варто лише перевернути чашку, і перед вами відкривається передбачення, одягнені в символи і знаки. По узору, що розташувався на дні вашої кавової чашки, ви зможете визначити події, що відбуваються з вами в даний момент, або, спрогнозувати своє майбутнє. Обов’язково звертайте увагу на область малюнка. Якщо він знаходиться близько до чашечной верхівці, події розвиватимуться стрімко і не змусять себе чекати. Якщо ж гуща доходить до середини чашки, чекайте, що незабаром деякі люди чи події покинуть вашу життя, звільнивши місце новим знайомству або приємним емоціям. Візерунок, трохи виходить з дна, надасть інформацію про віддаленому майбутньому, а ось осад на дні чашки розкриє секрети минулого. Під час ворожіння образ майбутніх подій формується за рахунок вашої асоціації. За формою осаду і плям на стінках чашки ви зможете визначити, що вас чекає. Для цього звернемося до тлумачення кавових візерунків, серед яких найбільш поширені наступні малюнки:

 • букви;
 • цифри;
 • серце;
 • жінка;
 • чоловік;
 • голова;
 • дерево.
 • Розглянемо значення кожного з них по порядку.

  Ворожіння на кавовій гущі тлумачення букв

  А – Швидка перемога у всіх починаннях.

  Б – Означає вашу владу над чимось.

  В – Може статися біда.

  Р – Сходіть до церкви та помоліться святому Георгію.

  Д – Гроші йдуть з ваших рук.

  Е – Ваша совість не заплямована.

  Ж – Хтось змовився проти вас.

  З – Саме час відволіктися і зайнятися улюбленою справою.

  І – Обмірковуйте свої дії наперед, інакше не зможете уникнути неприємних наслідків.

  До – Належить важкий час, тому купите хрестик.

  Л – Любов зовсім поруч.

  М – По житті вас чекає фінансовий достаток.

  Н – Можливі тривожні події.

  Про – Зараз саме час, щоб відправитися подорожувати.

  П – Не будьте занадто довірливі: цим можуть скористатися.

  Р – Говорить про вашу тягу до спиртного. З – Вас можуть втягнути в скандал.

  Т – Ваше життя незабаром наповниться новими знайомствами.

  У – Уникайте ситуацій, які провокують сварку.

  Ф – Вірте в хороше.

  Х – У ваших планах з’явиться заміжжя.

  Ц – Вашу роботу нарешті оцінять по достоїнству.

  Ч – Смерть рідної людини.

  Ш Конфлікти вщухнуть.

  Ь – Означає флірт.

  Ъ – Готуйтеся до гостей.

  Е – Втратите деякі речі.

  Ю – Можете захворіти.

  Я– Всі втрати в минулому, життя стане краще і наповниться щастям.

  Ворожіння на кавовій гущі тлумачення цифр

  0 – Щаслива зірка, озарившая ваше народження, є оберегом і вносить в життя щастя та удачу.

  1 – Вам варто ближче розглянути своє оточення: біля вас є хтось, відчуває до вас симпатію чи навіть кохання.

  2 – Остерігайтеся хвороб та інших неприємностей.

  3 – Прибуток не за горами, так що сміливо укладайте ділові угоди.

  4 – Зараз не найкращий час для реалізації ваших планів.

  5 – Можливо, що за спиною вас обговорюють знайомі.

  6 – Якщо ви думаєте про весілля, зачекаєте: можуть відкритися деякі обставини.

  7 – Ви будете оточені сімейним щастям, турботою і любов’ю.

  8 – Можливі невеликі розбіжності з рідними людьми, але з часом конфлікти вщухнуть.

  9 – Частіше виходьте на прогулянки – за поворотом вас чекає приємне знайомство.

  10– Скоро до вас нагряне повсюдне везіння разом зі щастям.

  Ворожіння на кавовій гущі – серце

  Символізує щиру симпатію партнера, взаємну тягу, зацікавленість з боку чоловіків і пристрасні почуття. При цьому якщо серцевий візерунок розмістився на дні чашки, вас чекає переломний момент у відносинах або нове серйозне знайомство, можлива навіть весілля. Серце ближче до країв – легкі відносини або поверхневий флірт. Розколоте серце піднесе вам особисті неприємності, розставання, нерозуміння з боку близької людини. Якщо ви розгледіли перевернуте серце, незабаром відбудеться викриття намірів вашого партнера. Цілком можливо, що події в особистому житті будуть пов’язані з конфліктами, відкриттям правди. Ви помітите те, що раніше вважали малоймовірним по відношенню до коханої людини.

  Ворожіння на каву – жінка

  Тлумачити образ жінки можна по-різному, оскільки це залежить від фігур, які стоять поруч з нею. Якщо це сприятливі фігури на зразок собаки або башти, вас чекає міцна дружба і підтримка. Якщо ж сусідні візерунки мають погане значення, стережіться заздрісників. Жінка з короною може означати захист з боку близької чи впливового людини. А от якщо на візерунку дівчина розмовляє, придивіться до подруг – можливо зрада чи розкриття вашого секрету стороннім. Значення форми вагітної жінки варіюється від невеликих негараздів в житті до фінансового благополуччя, яке ви придбаєте без зусиль. При цьому якщо такий візерунок побачила дівчина в положенні, її пологи будуть легкими.

  Ворожіння на каву – чоловік

  У вашому серці вже є або незабаром з’явиться рідна людина. Це може бути майбутній чоловік чи вірний друг. Він стане для вас надійним союзником і допоможе вирішити деякі труднощі. Якщо голова чоловіка нахилена, він буде прислухатися до вас і поважати. Як варіант, можливо, що його щось турбує. Зазвичай постать чоловіка в кавовому ворожінні сприймається в прямому значенні.

  Ворожіння на кавовій гущі – голова

  • голова – якийсь чоловік увірветься у ваше життя, вносячи поліпшення;
  • профіль – вас хтось оберігає;
  • чоловіча голова – можливо розставання з коханим;
  • жіноча голова – виникне любов.

  Якщо голова нахилена вниз, вас очікує небезпеку, а дивиться вгору – знайдете вірного покровителя. Багато голів означає проблеми. Пара голів, що дивляться один на одного, є символом міцної любові і близького шлюбу. Якщо між ними проходить лінія – до сварки з розставанням.

  Ворожіння на кавовій гущі – дерево

  Форма дерева – найбільш частий спосіб під час ворожіння. Його листя символізує досягнення бажаного, везіння, подорожі, наповнені приємними емоціями, просування в бізнесі і підтримку сім’ї. Коріння дерева – це міцні зв’язки і фінансовий ріст. Чагарникова дерево здатне принести лише труднощі і негаразди. Прогноз ворожіння залежить і від виду дерева:

 • Дуб – перемога над неприємностями в діловій сфері і в любові.
 • Пальма – реалізація планів, гарні сюрпризи, грошові подарунки долі.
 • Верба – меланхолійний настрій, швидка печаль.
 • Горіхове дерево – принесе у ваше життя спокій, добрі новини і навіть спадок.
 • Ворожіння на кавовій гущі фігури і плями

 • Незамкнуте коло – незабаром ви познайомитеся з цікавою людиною.
 • Замкнене коло – ви можете легко спілкуватися з людьми.
 • Не замкнутий трикутник – ви повинні зустрітися зі своїм покровителем.
 • Замкнутий трикутник – всі справи, які ви почали або повинні початися пройдуть успішно.
 • Квадрат – ваше життя буде насичена любов’ю.
 • Овал – заміжжя.
 • Зірка – ситуація вирішиться на вашу користь.
 • Косі – вас чекає небезпека.
 • Ламані лінії – у вас виникнуть труднощі з грошима.
 • Точки – благополучний знак, який свідчить про благополуччя у всьому.
 • Ворожіння на кавовій гущі – тварини

 • Ведмідь – оберігайте небезпеки.
 • Кінь – означає раптову виконання бажання або звісточку від коханої людини.
 • Половина коні – ваше бажання виповнитися на половину.
 • Собака – у вас є дуже хороший друг.
 • Кішка – ви зіткнетеся з бідністю і фінансовими труднощами.
 • Слон – ви станете авторитетною людиною.
 • Дельфін – хтось вам зробить незвичайний натяк.
 • Мавпа – навколо вас перебувати багато шахраїв та ворогів, будьте обережні.
 • Вовк – ви повинні стати сильнішими, щоб подолати хворобу чи нещастя.
 • Заєць – боягузтво.
 • Жираф – в тривалому справі вам лише допоможе далекоглядність.
 • Лев – ви скоро отримаєте могутність і владу.
 • Орел – ви будете за щось боротися і переможете.
 • Курка – незнайомій людині знадобитися ваша допомога.
 • Корова – найближчим часом вам посміхнеться удача.
 • Щур – зрада, втрата.
 • Свиня – вас чекає успіх, але він буде супроводжуватися розладом.
 • Кенгуру – вам потрібно бути обережним, тому що близькі люди хочуть вас використовувати.
 • Як і будь-яке інше, кавове ворожіння лише допомагає зрозуміти самих себе і трохи розглянути майбутнє. Тлумачення візерунків гущі не варто сприймати однозначно і слідувати йому в точності. Головне – прислухатися до себе і твердо вірити в щастя.

  Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:
  Рецепти кави. Способи приготування кави.